Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kenjek rá? Megégettem az...

Mit kenjek rá? Megégettem az ajkamat, hólyagos lett kicsit és fáj! Segítség!

Figyelt kérdés
Köszönöm annak,aki ír! :(
2011. máj. 18. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Azonnal le kellett volna jegelni. de még most sem késő talán. Nagyon nem szabad kenni rá semmilyen krémet, nehogy elfertőződjön. Esetleg fertőtlenítőt, ha folyik belőle a genny.
2011. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne az aloe vera növény frissen felvágott leveléből nyert "zselé" - ha van otthon. Érdemes tartani, mert gyorsan szaporodó, igénytelen, nagyon hasznos növény!


Ha nincs: Bepanthen?


Ha minden kötél szakad, és nem találsz semmit, engedj jéghideg vizet egy pohárba és nyomd bele az ajkad.


Jobbulást!

2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,gyorsan hideg víz alá tettem,utána meg kikaptam a fagyóból egy csomag zöldborsót.Remélem javul,köszönöm. :(
2011. máj. 18. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem beugrott: Édesanyám ilyen esetben felütött egy tojást, szétválasztotta és a fehérjét felverte habosra. Az ujjadat belemártva, ezzel kenegesd, nem engedi, hogy kiszáradjon és repedezzen, az biztos!

De hogy ez valóban elmulasztotta-e a fájdalmat, arra már nem emlékszem. Próba, szerencse!

2011. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (:
2011. máj. 18. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Egesre a legjobb a friss aloavera zsele, es a friss paradicsom.

Mar most ez nem fog segiteni.

2011. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Égést sem kenegetjük semmivel. Minimum 20 perc folyó hideg víz - a vízszámla miatt sztem a jégborsó (szigorúan konyharuhában) is megteszi.
2011. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!