Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érettségire és nyelvvizsgára...

Érettségire és nyelvvizsgára készülök, vettem különböző értrend kiegészítőket. (lent) Lehetnek nem kívánt hatásai? Egyáltalán hatásosak ezek?

Figyelt kérdés

Szóval nagy a hajtás, muszáj mindennek jól sikerülnie, linkelem miket vettem: [link] az agy gyorsabb és pontosabb működésére

[link] hogy ébren is maradjak

[link] biztos ami biztos alapon

Szóval ezekkel nem ártok magamnak?


2011. máj. 20. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az vagyok aki aztmondta h használd őket. amikor érettségire készültem már hiába olvastam a dolgokat teljesen kikapcsolt az agyam. ezek a dolgok segítettek.


nem ezektől vártam el a motivációt mert az megvolt hanem azt vártam el h ugyanannyi idő alatt többet szívjak magamba.



erről az alternatív véradásos módszerszertől meg sokat ne várjál. ennyi erővel csinálhatnál őserdőt a szobádból mert akk magasabb lesz az oxigénszint a szobádban.

2011. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem is akarok véradásra menni, azt sem tudom, hogy jött ez ide...de mindegy. én sem ezektől várom a motivációt, de muszáj vmit tennem, mert a jó idő elvonja a figyelmemet és olyan fáradt vagyok, hátha ezek segítenek
2011. máj. 20. 15:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba a koffeint, kiütöd vele a szíved. Túladagolva simán bealszol tőle, vizsgaidőszakban én is így jártam.


A ginko biloba segíti a koncentrációt, serkentőnek igyál zöld teát (ebben is van koffein), egyél szőlőcukrot, hogy legyen energiád.

Egyébként ha egy garpefruitot elmajszolsz, magadhoz térsz, jobb mint a kávé.

2011. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!