Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi ideig "egészséges" a...

Kovács Pál kérdése:

Mennyi ideig "egészséges" a koplalás, azaz a teljes böjt (persze a vizet leszámítva)?

Figyelt kérdés
Enyhén túlsúlyos vagyok, és sajnos szeretem az egészségtelen kajákat is (chips, kóla, cukrok, mcdonalds). Eszembe jutott, hogy kipróbálom, milyen lenne egy napig nem enni semmit, valahol hallottam, hogy az még egészséges is, mert méregteleníti a szervezetet. Mennyi ideig lehet úgy böjtölni, hogy annak ne legyen egészségi kockázata?
2011. máj. 21. 19:00
 1/1 HOOB ***** válasza:
80%

A szervezetnek kellenek a vitaminok.


Főleg a C, E, A vitaminok. Ezek nélkül a szervezet 20 napig bírja, DE valamit muszáj enned egy max. 3 naponta. Gondolok itt, paprikára, almára. Ez semmi kalória, de a szervezetednek iszonyú sokat segít!


Remélem segítettem!

Sok sikert!

2011. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!