Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy vegyem rá magam a többszö...

Hogy vegyem rá magam a többszöri kis étkezésre?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek enni, akkor vmi egészségest veszek elő, pl mandarin, de miután megettem néhányat, még éhesebb leszek, és rendesen beeszek, és ilyenkor max még egyszer eszem vmi egészen keveset, vagy annyit sem, és ez így nem túl jó :S Mit csináljak??? :S
2011. máj. 25. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Így: nah léccci,lécccci! XD
2011. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sokra megyek vele, ha már elsőre bezabálok, és a nap további részében nem vagyok éhes -.-'
2011. máj. 25. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én is így vagyok vele, délbe jól bezabálok, persze reggeli nuku, ha lenne, akkor zabálnék be :) Aztán egész nap nem vagyok éhes, csak este lefekvés előtt, akkor megint muszáj beenni, mert különben nem tudok aludni az éhségtől. XD
2011. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én reggel szoktam, máskor nem.
2011. máj. 25. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:

És mi ebben a rossz?

Én reggel bekajálok rendesen, és így nem ájuldozok egész nap, van bennem energia, és nem kell folyton a kajára meg a káros nasikra gondolnom. (kolleginák meg folyton nyávognak hogy jaj mikor lesz már szünet olyan éhes vagyok, na nekem ilyen gondom nincs)


Ráadásul amit reggel megeszek, azt felhasználja a szervezetem egész nap, nem rakódik le.


Aztán olyan 4 körül szoktam megint éhes lenni, és akkor megint eszek. Ekkor már figyelek, hogy ne túl zsíros és cukros kaják legyenek. Azokat meghagyom reggelre. :) És többet nem eszem aznap.


Így fogytam le 13 kilót. És azóta is tartom a súlyom ezzel a módszerrel éhezés nélkül. És semmiről se kell lemondanom, max. átrakom reggelre.


Ráadásul mivel nem koplaltatom a szervezetemet, így ha fogyni akarnék még tovább, akkor van miből csökkenteni a kajamennyiséget. Így nem fogok a levegőtől is hízni mint a sok "okos" koplaló.


Amúgy anno a fogyókúrát "napi 5x keveset és kalóriaszegényet enni" módszerrel kezdtem, de még többet híztam tőle... erről ennyit.

2011. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
wow, köszi :) Azt hittem, hogy ebből baj lesz :D Akkor nem aggódóm ezen ^^
2011. máj. 25. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De amúgy te fogyás vagy hízás miatt aggódsz? ;) Vagy csak úgy az egészséged miatt? (amúgy az a válaszoló vagyok aki kétszer eszik naponta)
2011. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hízás, mert eddig nem így volt!
2011. máj. 25. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Hízás miatt nem kell aggódnod, bár szerintem ezt neked kell kitapasztalnod, hogy mitől hízol és mitől fogysz. Valaki hízik attól hogy csak 1-2 alkalommal eszik egy nap.


De én nem, és szerintem te se fogsz, mert mi jól csináljuk, hiszen reggel lakunk jól, nem éjjel.

2011. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!