Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnöveléshez egy kiskanál...

Tömegnöveléshez egy kiskanál só jó?

Figyelt kérdés

Olyat hallottam (azért kérdezem itt hogy biztos legyek)

hogy 1 kanál só megköti a vizet és jobban tömegesedünk,

tehát minden reggel egy kanál sóval kezdeni a napot az lehetséges?

Sajnos e téren tudatlan vagyok ezért is fordultam ide.


2011. máj. 26. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vízelvonó hatású, nem mindegy, kiszáradást okoz!! Ekkora hülyeséget!sok fehérje növeli a tömeget.
2011. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A vesédet kikészítenéd vele! Sok fehérje, sok izomerősítő sport.
2011. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak a vesédet, a szívedet is.

Nemcsak te vagy tudatlan, hanem az a barom is, aki ezt kitalálta.

Igaz, hogy ha sok sót eszel, több vizet tartalékolsz, de ez nem "tömegnövelés", hanem kész átverés show. Pont olyan, mintha én fogyni akarok, ezért egy napig nem iszom egy kortyot sem. 2 kilót fogytam a mérleg szerint - de valójában nem fogytam, mert a zsír maradt.

Rajtad lehet, hogy több víz lesz, de izom az nem. Ha vékony vagy, kövérebbnek sem látszol.


De keress rá, hogy sóból napi mennyit ajánlott fogyasztani, aztán nézz utána, hogy ennek hányszorosát esszük meg naponta viszonylag normális kajálással (többszörösét, elárulom), aztán hogy ez mit okoz - és aztán gondolkozz el, mi lenne, ha erre rátennél még egy kiskanállal.

2011. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arnold 40 éve így baszott ki az egyik edzőtársával de hogy ezt még ma is beveszi valaki?????


A kreatin hatását egyébként növeli de így is 3* annyi sót eszünk mint kellene.

2011. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az Arnoldos sztorit én is olvastam...

Ne egyél sót,káros a szervezetre nagyobb mennyiségben,a vérnyomást is felviszi.edzzél becsületesen,és táplálkozz egészségesen.vagy vegyél tömegnövelőt boltban,ha nagyon tömegelni akarsz,szerintem kifizetődőbb,mint kórházba kerülni,rosszabb esetben meghalni ilyen hülyeségek miatt...

2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!