Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy vékony/átlagos testalkatú...

Egy vékony/átlagos testalkatú 20 éves lánynak sok egy nap alatt, ha megiszik egy liter tejet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem sok.

És erősödöl tőle??

Bár attól függ dobozost iszol e vagy rendes tejet?

2011. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én kb. 6 éve minden nap több mint egy liter dobozos (tartós) tejet iszom, és átlagos testalkatú 20 éves lány vagyok. Egyelőre látható bajom nem lett tőle. De szerintem ennyi már nem egészséges, főleg hogy más tejtermékeket is eszem mellé. Mondjuk az egy liter önmagában még elmegy, ha sovány tej.
2011. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Zacskós tolle tejet iszom általában. Valamikor kakaót csinálok belőle, valamikor magában.
2011. jún. 3. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem egy kicsit sok egy liter tej, bár attól függ hogy mit eszel még, mert ha mellette normálisan táplálkozol akkor szerintem sok mert kb 500 kcal tuti hogy van egy liter tej

ha reggelire iszol egy pohárral szerintem az elég, vagy ebédre csinálsz tejberizst, tejespitét, stb

2011. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

IGAZI tehéntejet keressél (a bolti dobozosok ritkán látnak tehenet), és annyit igyál, amennyi a szervezetednek jól esik.

A szervezet mindig tudja, hogy miből és mennyi kell neki.

2011. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
annyi idősen (meg előtte is, szerintem felsős koromtól egészen kb. 25 éves koromig) rengeteg tejet (pontosabban kakaót) ittam. most majdnem 40 vagyok, már "csak" reggel a kávéba teszek, meg este egy fél liter kakaót iszok... semmi bajom nincs tőle. :) szintén vékony/átlagos a testalkatom.
2011. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szereted a tejet és nem hizol tőle próbálj minél eredetibb tejet inni.

Megnézzük a régi emberek főleg nyáron mikor nem volt szalonna mit ettek: aluttej ami ma a kefir tejfölös túró ami ma a körözött. Meg persze jó sok hideg tejet ittak..

2011. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 _Jessy_ ***** válasza:

07:57

Tökéletesen igaza van. Csak még annyi ha teheted, akkor tényleg tehéntej.

1. A dobozosnak még csak tápértéke sincs

2. Tele van b*va mindenféle szintetikus tartósítószerrel

Amúgy van egy ismerősöm, 50 fölötti, és amióta az eszemet tudom napi szinten iszik vagy 2 liter tejet, de problémája még nem volt emiatt :)

2011. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van.

Gyerekkorom óta szeretem a tejet, ma már 60-as vagyok, de este az éjjeliszekrényemre teszem a 2 liter kecsketejet (az immunrendszerre igen jó, de nem azért iszom), s bizony alig marad úgy éjjel 11-12 órára. Az égadta világon semmi bajom, sőt. Még hasmenésem sincs tőle. És nem is hizlal, legalábbis engem, átlagos normál testsúlyú vagyok.

Tehát a bolti szutykok kerülendők, inkább piacon, vásárcsarnokban kell keresni az igazi tejet. Attól nem lesz semmi baj.

2011. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem a mennyiséggel van a gond, hanem a tejjel, a tehén tej nem egészséges. Ha jót akarsz magadnak, fokozatosan leszoksz róla, végül pedig egyáltalán nem fogyasztod.


Bővebben itt találod meg, hogy mi vele a gond:

[link]

2011. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!