Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni, gyorsan,...

Hogyan tudnék hízni, gyorsan, legalább 8-10 kg-ot?

Figyelt kérdés
170cm 50kg 17/F. Mit egyek, étrend stb. érdekelne.
2011. jún. 4. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrátban és zsírban dús ételek hízlalnak. De az nem túl egészséges. Próbálj izmot is magadra szedni.
2011. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig vékony voltál? Van valami betegséged?

Mennyit szoktál enni és miket? Nem mindegy mi az oka a soványságnak.Ha nem vagy hízásra hajlamos nem tudsz ennyit hízni,legalább is rövid időn belül.

Én 29 éves vagyok,de 47kg-tól még nem voltam több csak amikor kismama voltam.9hónap alatt 15kg híztam akkor,de utána 19 ment le. 170cm vagyok én is.

Nagy vágyam nekem is a hízás,de már lemondtam róla.

Sok sikert hozzá!

2011. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nehéz dolog, mert ha úgy hízol, h plötty leszel, az nem szép.


egyébként meg sportolj. nagyon fiatal vagy még, 22-24 éves korodra majd megemberesedsz. nekem volt egy pasim, aki 18 évesen 60 kilós kis cingár fütyi volt :D aztán 24-25 éves korára 80kilós, ember formájú srác lett.


a lényeg, h minőségi kajákat egyél, nem pedig a sok értéktelen zsír meg tészta. fehérje, jófajta szánhidrát.


az is lehet, h szikár alkatú maradsz. ilyen pasit is ismerek. ha ránézel azt gondolnád, h elfújja a szél, közben meg engem emelget, aki 80kg vagyok, és egyszer úgy megszorította a karomat, h bekékült :D haragudtam rá nagyon. az a baj, ha iszik, nem lehet vele bírni :D

amúgy jár a csávó boxolni, futni, bringázni.

2011. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Béres csepp,vagy peritol,szalonna:),naponta ötször kell enni legalább.
2011. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát betegségről nem tudunk. Orvosnál is többször voltunk, peritolt is szedtem már. Béres cseppben anya nem hisz, ezért nem is ad, nem szereti mostanában a gyógyszertári dolgokat.. Húst keveset eszek, szerintem egy ovis élmény miatt. Előtte mindent megettem a halat, májat, nyulat. Anya mesélte, hogy amikor oviból hazamentem a gatyám zsebe tele volt megrágott mócsingos hús darabokkal, én nem akartam megenni a dadus megtömött.. Szóval az előtt nem voltak ilyen gondak, elég finnyás is lettem. Már a kolbászt sem eszem meg, amit kiskoromban imádtam, erre még emlékszek is. Utálom a porcogót, a zsíros, cupákos dolgokat. Nagyon zavar is de ez nem egy olyan dolog, hogy fejben eldöntöm, hogy nem leszek az. Érdekes viszont, hogy vendégségben mindig megeszek ami a tányéron, itthon viszont sokszor ott hagyom. Az édességeket imádom. Zöldségből, gyümölcsből kivétel nélkül mindent megeszek. Főzelékeket imádom. Husiból csirkemell/comb ugyanez pulykában, meg a disznót néha, sonka, szalonnát nem szeretem. Ma már a tejet is csak kakaóval iszom meg. Pizzát, meg ilyen gyors kajákat ritkán eszek egy évben talán 7-8x. Egy nap nem eszek sokszor, és ha eszek akkor se sokat. Mozogni mozgok rendesen, mindig tesizek imádom, ezek mellett táncolok is, nyáron szoktam haverokkal bringázni.
2011. jún. 5. 00:10
 6/6 A kérdező kommentje:
És most, hogy kajáról írtam megyek egy kis éjszakai falatozásra. :)
2011. jún. 5. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!