Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Használ-e a szervezetnek vagy...

Használ-e a szervezetnek vagy a bőrnek ha 1 hónapig ( vagy esetleg több ideig ) csak teát és vizet iszunk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 21:53
 1/6 anonim válasza:
Igen, meghalhatsz.
2011. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy értetted, hogy csak teát és vizet viszel be a szervezetedbe, vagy úgy, hogy eszel, de nem iszol cukros löttyöket?
2011. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy értette, hogy teát és vizet iszik csak, nem másféle löttyöket. Szerintem nem csak egy hónapig, hanem általában is használ, ha nem iszol cukros szrokat, hanem vizet és teát, joghurtot stb.
2011. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ki fog tisztulni, de mellé kell az egészséges étkezés is(sok zöldség stb) és egy jó arctisztító.

Én csak vizet, teát (ritkán gyümölcslevek, de nem a cukros rettenetek!!) iszok. ESZEK IS persze:D

Nem csak egy hónapig hanem mindig. Alkalomkor egyebeket. De a víz nyáron nagyon jó, a mentes! Nem is izzadsz tőle annyira.

Ha van még kérdések, írj! :)

2011. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen , úgyértettem , hogy normálisan eszek meg minden..de innivalók közül csak ezeket innám , semmi mást.. köszi a válaszokat..:)
2011. jún. 5. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igazából világ életemben vizet meg teát ittam... Esetleg heti 1-2 pohár kólát, de semmi egyéb vackot. Jelenthetem, hogy a bőröm mindenféle kezelésnek ellenállóan ronda. xD

A szervezetem nem tudom, méregtelenít elvileg.

2011. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!