Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék viszonylag rövid...

Hogy tudnék viszonylag rövid idő alatt legalább 25-30kg-ot hízni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. Magasságom 171, a jelenlegi súlyom pedig 72kg. Nem vagyok egy nagyon sovány alkat. Eszem rendesen normális ételeket és édességet is. Bár az utóbbit nem viszem nagyon túlzásba.

Kb. 1,5 hónapja kezdtem "hízókúrázni" és többet enni.

Ez alatt az idő alatt mindőssze 8kg-ot sikrült híznom. (Régebben jártam aerobic-ra, de már abbahagytam mert nem szeretnék fogyni.)

Még kb. 25-30 kg-ot szeretnék felszedni és megtartani egy 95-100kg-os súlyt, úgy hogy közben ne károsítsam az egészségemet sem.

Hogy lehetséges ez? Nekem egyszerűen nem sikerül tovább híznom...


2011. jún. 5. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, válaszolni nem tudok, de nagyon kíváncsi lennék rá, hogy mért szeretnél ennyit hízni :)
2011. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 171cm-hez a 95-100kg iszonyú sok, épp hogy károsítanád vele az egészségedet. Nem igazán értem, miért szeretnél ennyit hízni.
2011. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg áruld el kérlek miért akarsz hízni? Az már rengeteg, nem nőies. Nem bántani akarlak, csak érdekelsz.
2011. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kelj fel, ágyban egyél és EGYÉL egész nap. De elég lassan fogsz kimúlni...
2011. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah, ilyet se hallottam még... Most ez lesz az új dili?
2011. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Offthewall ***** válasza:
Te vagy fogyatékos vagy, vagy viccelsz. Nem 30 kilót kéne felszedned, hanem 10-15-öt leadnod, így látatlanba, bár utóbbi nem muszáj, de az első tilos. Nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés...
2011. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!