Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ismét egy egészségtelen nap,...

Ismét egy egészségtelen nap, és hiába való torna. Mit ehetnék?

Figyelt kérdés

Na szóvaaal....egészségesen szeretnék élni, a másik pedig hogy tornázni kezdtem hogy a bőröm feszesebb legyen és ne legyen rajtam narancsbőr.

Viszont az evéssel sehogy nem vagyok jóba, vagy talán túlságosan is?! De sajnos rosszul teszem.

Leírom hogy mit ettem ma.

Reggeli: Kakaó

ebéd: puffasztott rizs, müzli, és egy nagyon vékony szelet tiramisu

uzsonna: kb 8falat füstölt szalonna, 3karika kolbász, barna kenyér, paradicsom, uborka.

És eddigi nap során fél liter szénsav mentes ásvány víz

Na meg tornáztam félórát!

Szerintetek mit változtathatnék??


2011. jún. 9. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg, h normális főtt kaját eszel? Ha nem is délben, akkor amikor hazaérsz.

Meg zöld, gyümi sem ártana. Meg hús, tejtermék (nem kakaó, bár belefér, jó én a sima tejért vagyok oda).

2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a fél liter víz... Igyál belőle inkább másfél litert, a bőrnek is jót tesz a sok folyadék, sőt, az egész szervezetednek. Fél óra helyett pedig próbálj inkább 1 teljes órát mozogni.
2011. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

normális főtt étel az is csak este van, és eléggé zsíros nehéz ételek ami 6óra után nem nagyon jó!

Majd megpróbálom beiktatni a tejet csak én annyira nem vagyok oda érte.

Egyébként hogy mit eszek az eléggé változó, szoktam gyümölcsöt is természetesen :)

2011. jún. 9. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A narancsbőr eltüntetéséhez a testzsír%ot kell csökkenteni

normális diétával és aerob edzéssel.

Az étrendeddel nem fog történni érdemi változás a rettentően kevés folyadék beviteled meg okozhat kellemetlen problémákat,később akár komoly gondokat is.

Egy egészséges,hatásos női diéta nagyjából így néz ki

[link]

2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!