Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak, ha nem szerete...

Hogyan fogyjak, ha nem szeretek annyira enni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az evés procedúráját. Akkor sem, ha valami borzasztó finom. Értékelem, de egyszerűen minél hamarabb túl szeretnék lenni az egészen, ezért ráadásul gyorsan, keveset és egyszer eszem naponta. Emiatt a súlyom sem tökéletes. Nem túlsúly, de van egy kis fölöslegem. Hiába mozgok, ha nem eszem rendesen. Küzd még valaki ilyen problémával? Talált rá megoldást?
2011. jún. 15. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Enni nem kell szeretni, enni egyszerűen kell, ha nem eszel akkor egy idő után beteg leszel, legyengül az immunrendszered... napi 5x kell enni, egészséges ételeket, emellett mozogni

Nem teheted meg, hogy nem eszel és "kizsákmányolod" a szervezeted!

"Az vagy, amit megeszel!" --> ha nem eszel egy idő után súlyos következményei lesznek! EGYÉL TEHÁT!!

2011. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is ilyen problèmákkal küzdök de nem talàltam megoldàst :(
2012. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!