Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában úgy érzem, hogy...

Mostanában úgy érzem, hogy nagyon erősen ver a szívem, mintha legalább 4-5 pohár kávét megittam volna, pedig egyet sem iszom. Ez előfordulhat a hirtelen hízástól?

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt híztam ugyanis 20 kg-ot. Depresszió-munkahely elvesztése-ételbe menekülés dióhéjban az okok...
2011. okt. 6. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet. ugyanis hirtelen nagyobb testet kell ellátni vérrel a szivednek. tarts laza edzéseket, egyél egészségeseket, nasi helyett vmi zöldet. stb.
2011. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a hízás nagyon megterheli a szivet, de lehet szorongástól is, menj el a háziorvoshoz.
2011. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A probléma, hogy annyira szégyellem magam még a háziorvosom előtt is a hízás miatt, hogy nem merek elmenni. 57kg-ról 80 lettem:(
2011. okt. 6. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pajzsmirigy problémád? Csak mert az is okozhat ilyet, de erre rá tudsz keresni. Lehet a stressztől is. Azt mondják hogyha 4-nél többször fordul elő egy hónapban javasolt dokihoz menni. De valószínűleg a hirtelen hízás és a stressz az oka.
2011. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok:)

Szerintem mindenképpen menj dokihoz, mert e mögött más is lehet, sőt, valószínűleg más van. Tök mind1 mennyit ettél, 20 kg az rengeteg. Nem híztam még ennyit ilyen rövid idő alatt de ahhoz egész nap enned kellett volna és egy csomó édességet meg zsírosat, de te tudod. Ha elmész is biztos nem nevet ki vagy szól meg.(szerintem)

2011. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos előtt ne szégyenkezz, mondd el neki nyugodtan a problémáidat.
2011. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm a megértő válaszaitokat!
2011. okt. 6. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!