Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ezzel etettek?

Miért ezzel etettek?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza ma a Vadaskert kórházból.

Pszichiátria...

Anorexiával kezelnek ott már több min 3 éve.

És mindig tejbegrízzel tömnek.

Most is voltam bent 3hetet..és folyamatosan csak azt ehettem..


2011. jún. 22. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem, az élettől is elmenne a kedvem tőle, ha csak azt enném. Néha persze jó megenni.

A többiek mit kaptak?

2011. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát úgy volt,hogy akik anorexiások azok tejbegrízt..

a többiek azok meg mindig mást..

Makarónit,Vajas kenyeret felvágottal..

de mondjuk én az ővéjüket sem ettem volna meg szivesen..

2011. jún. 22. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, sajna nem tudom miért azt az ennivalót adták, talán mert ugye a gríz az szénhidrát, meg a cukor is, a tej meg fehérje...mondjuk egy olyan beteget, mint Te éppen hogy a változatos, egészséges étkezésre kéne "tanítani", biztatni...

Engem az érdekelne, hogy ez TB alapon ment, vagy fizetős? És mi az az állapot, amikor oda küldik az embert? Csak mert én nemrég kezdtem el a már 6 éve tartó étkezési zavarommal szakemberhez járni és a pszichológus megemlítette, h esetleg van Pesten a Vadaskert kórház, befekhetnék...de nemet mondtam. Amit nem értek,h miért említette ezt meg, mikor nem vagyok veszélyesen sovány. Igaz nálam hánytatás is van meg ilyenek. Vannak a Vadaskertben bulímiások is, gondolom.

2011. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.Azért nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Hát erre a helyre a háziorvosa küldi az embert..szóval kb.akkor amikor még nincs annyira lefogyva..nos engem is elsőnek a háziorvos küldött..azátán három éve idejárok.

Egyébként TB alapon,ment nem fizetős.

Igen rengeteg bulimiás gyerek is van.. Egyébként nekem semmit nem tesz.:/ De nagyon kedvesek az ápolok meg az orvosok is.:)

2011. jún. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!