Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cetirizin hexal 10mg tablettát...

Cetirizin hexal 10mg tablettát szedek allergiára, tegnap bebasztam és bevettem belőle 10et mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Ezt komolyan kérdezem, orvoshoz nem akarok menni
2011. jún. 24. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lett tőle semmi bajod, akkor úgy tűnik ezt "megúsztad", de a jövőben nem érdemes ezzel "játszadozni"!!! :( (kicsit sem ütött ki? 10 szem azért már elég nagy dózis - álmos sem vagy tőle?)
2011. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha kijózanodtál, elolvasod a betegtájékoztatót (ha nincs meg, rákersel a neten), abban le van írva
2011. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de most keletem és k.u.rva fáradt vagyok. de akk lehettek volna komolyabb következményei?
2011. jún. 24. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehettek volna - szerencséd, hogy ennyivel megúsztad!
2011. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akk jó hogy nem lett semmi bajom :DD az lényeg hogy a szemem be van dagadva?
2011. jún. 24. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyedben én azért mégis elmennék orvoshoz ha nem múlik a szem körüli dagadásod holnapra!
2011. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ezt így mondjam el, nem fogják azt hinni hogy idióta vagyok?
2011. jún. 24. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, így mondd el! Semmi szégyellni való nincs ebben - biztosan megvolt az oka annak amiért ezt tetted! Az orvosnak nem az ítélkezés hanem a gyógyítás a dolga!
2011. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az volt az oka, h berúgtam és eszembe jutott hogy nem vettem be az allergira gyógyszeremet. és én idióta állat azt gondoltam, h héééj mi lenne ha bevennék egy egész dobozzal, nem tudom miért de ez volt. De már jobban vagyok a szemem se olyan csúnya, ha hétfőre nem múlik el elmegyek orvoshoz :))
2011. jún. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!