Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem értem magamat, de jólesik...

Nem értem magamat, de jólesik hogy éhezhetek, és kezdek hozzászokni. Mi történik velem vagy "bennem"?

Figyelt kérdés

hétfő óta alig eszek.

kiszámoltam, és kb naponta maximum 500/600 kcal-t veszek magamhoz, reggeli és vacsora nuku, napközben eszek.

mi van velem?


2009. márc. 26. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Beteg vagy.Nem a koplalás a megoldás.
2009. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha van mibol fogynod, mert nagy sulyfelesleged van, akkor ok.

De gondolom inkabb anorexias akarsz lenni, ok birjak az ehezest. Regebben is sokaig birtad?

Milyen magas vagy es hany kg?

2009. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

175cm

és

75kg szal van miből, de kitartónak mondhatom magam.

am már elegem van, mert nagy a fenekem, és az összes bnőm vékony körülöttem, és eléggé zavar

2009. márc. 26. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az éhezés egy baromság, és káros.


Amíg éhezel a szervezeted nem jut tpáanyaghoz. Emiatt az izmaid nincsenek glikogénnel feltöltve, tehát ahogy elkezdesz bármiféle mozgást csinálni, kénytelen az izmok saját magukat lebontani ahhoz hogy legyen energia.

Mellékesen, a gyomorfekélyről hallottál már?

2009. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Első vok.Ez így nem gáz csak ne vidd túlzásba 60 körűl lessz ideális.Persze a korodat is tudni kéne.
2009. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad éhezni, mert nem csak a kalóriákat vonod meg megadtól, hanem az értékes vitaminokat és ásványi anygokat is. Ha fogyni akarsz, akkor is egyél naponta min.1000-1200 kcalóriát, mert a heti több mint 1,5kg fogyás nagyon megviseli a szervezeteded. Ha nem tudsz min. 1000kcal-t enni naponta, menj el a háziorvosodhoz, ő biztos tud segíteni.
2009. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!