Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az ezüstkolloidnak van negatív...

Az ezüstkolloidnak van negatív hatása, ha fogyasztja valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon szépeket tudunk e 'szerről', -többek között, hogy mennyi vírust képes elpusztítani, stb..- de van neki a szervezetre gyakorolt rossz hatása?
2011. jún. 29. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem tud kiürülni a szervezetedből, lerakódik és tönkre megy a veséd, és a májad, esetleg beszürkülsz.
2011. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez most komoly vagy vicc?

Tehát hasonlít a higanyhoz? Az se ürül ki.


(Aztán meg, a H1N1-es védőoltásban is volt higany.)

2011. jún. 29. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vicc. Csak külsőleg lehet használni.
2011. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az én családom évek óta fogyasztja, nem csak külsőleg használja, de még hál' isten nincs bajuk és ne is legyen. Sok betegségtől szabadította már meg a családomat, már aki hisz benne, mondjuk szerintem nekik a hit is segít!! Én nem is hiszek benne, meg nem is fogyasztom.
2011. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külsőleg jó kis szer, de belsőleg én mint gyógyszerész nem javaslom! Mivel valóban lerakódhat a szervezetben, károsíthatja azt. Hogy a vírusokat elpusztítja? Ezen már az egyetemen is mosolyogtak a professzorok, mivel a vírusok ellen még a legjobb kutatók sem találtak semmi használhatót, lévén hogy a sejteken belül van. Na de a hit segíthet azért, ez a placebo hatás ;)
2011. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat! :)

Kicsit én is itt-ott utánaolvastam, s jut eszembe, akkor külsőleg pl.: szemölcsre lehet ezt alkalmazni?

Nekem ezesetben jól jönne. Van egy ilyen kicsi szemölcs a kézfejemen.. jó régóta, hátha elmúlik.

2011. jún. 29. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan szemölcsre! De arra lehet kapni direkt arra való szemölcseltávolítót. Egaver a neve.
2011. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!