Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom, ha néha...

Lehet valami bajom, ha néha eszek cica- meg kutyakaját?

Figyelt kérdés
Néha eszek egy-két kanállal az alutasakos macskakajából, vagy a kutya konzervéből, pár szemet a száraztápból. A legnagyobb mennyiség eddig egy fél alutasaknyi volt, amit megettem. Nem volt semmi panaszom, se fejfájás, hányás, hasmenés. Lehet valami bajom tőle?
2011. júl. 4. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
dehogy! Hisz' neked találták ki! Besűrűsödik majd a hajad, dorombolni és/vagy ugatni fogsz. A veszettség elleni oltást azért adasd be magadnak:)
2011. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Hosszútávon biztos nem egészséges, de semmi bajod nem lesz tőle szerintem. Bár én azt a nyálkás konzervet biztos nem enném meg mert ha nem minőségit veszel, akkor biztos lehetsz benne hogy olyan dolgokat eszel amit amúgy a világ összes pénzéért nem ennél meg. Amúgy minek eszel állateledelt?
2011. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Mért csinálod? Azt ne mondd, hogy olcsóbb, mint az emberi fogyasztásra szánt kaják. Vagy egyszerűen csak különcködés?
2011. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a rágcsálókajából ettem, a kis színes bogyók kimondottan finomak, gyümölcsízűek :D

Az egyéb olajos magvak pedig nagyjából ugyanazok, amiket az embereknek szánt zacskókba is raknak.


Túl sokat ne egyél belőle, de szerintem nem lesz tőle semmi bajod, amiket az embereknek szánt moslék kajákba is beleraknak, azokhoz képest 1-1 márkásabb kutyakaja még lehet jobb is.

2011. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy fogyasztom minden nap. Az kéne még csak. :) Azért, mert finom volt az illata, megkóstoltam, és ízlett. Természetesen nem viszem túlzásba, ne azt képzeljétek, hogy a napi vacsorám egy 400 grammos kutyakonzerv, vagy egy alutasakos cicakaja. :D Havi 1-2 alkalomról van szó, pár kanálnyi mennyiséggel.
2011. júl. 4. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Először azt olvastam, hogy " Lehet valami bajom, ha néha eszek cica- meg kutyakakit? " :D

Egyékbént azért van külön kitalálva állatoknak, és külön embereknek konzerv, hogy mindenki a sajátját egye.

2011. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Bármennyire is meglepő, az EU-ban ugyanolyan szabályok vonatkoznak az állateledelre, mint az emberi kajára. Eheted nyugodtan, semmi bajod nem lesz.
2011. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ízlettek amikor megkóstoltad. Az állateledelek emberek számára íztelenek, mert teljesen sótlanok, és fűszermentesek. A legfinomabb étel sem ízlene ízesítés nélkül.
2011. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Büdös lesz tőle a leheleted. Főleg a halastól.
2011. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert egy kis pálpusztaitól nem lesz az? :D
2011. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!