Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet ebből valamilyen gondom/...

Lehet ebből valamilyen gondom/bajom?

Figyelt kérdés

új helyen vagyok és nincs nagyon étvágyam, tegnapelőtt ettem 2 db kiflit, tegnap egy brióst és két db halrudat egy szelet kenyérrel, ma ettem egy almát és 2 db halrudat szintén egy szelet kenyérrel. Ha huzamosabb ideig így folytatom, akkor lesz belőle vmi bajom?

19/L


2011. okt. 9. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet teljesen kikészited a gyomrodat, szédülni fogsz, mert a cukrod leesik, és még sorolhatnàm.Igy ne is csodàlkozzàl, hogy nincs étvàgyad.
2011. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hosszútávon mindenképp bajod származhat belőle, hisz a szervezeted nem kap meg minden olyan tápanyagot, amire szüksége lenne. Tehát semmihez nem lesz energiád, fejfájás, hányinger stb.


Akkor is egyél pár falatot, ha nagyon nem akarod. Ügyelj rá, hogy egy nap többször egyél (fehérjét, szénhidrátot egyaránt és igyál eleget), mindenképpen legyen meg a napi min. 1200 kalória.

2011. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, majdcsak lesz valami... mert tudom , hogy kellene ennem, de nem megy
2011. okt. 9. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha új suli vagy munkahely a gond, akkor két hét alatt meg kell szokd, és akkor lesz majd étvágyad.


kezd valamivel amit nagyon szeretsz, biztos van ilyen, aztán majd a szervezeted megkívánja a többi kaját is. De mindenképpen egyél valamit.

2011. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!