Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez belefér az egészséges...

Ez belefér az egészséges táplálkozásba?

Figyelt kérdés

Most azt, hogy mit eszem, nem írom le, de amit pl. teljesen kizártam: cukros üditők - tehát csak vizet, csalánteát, és tejtermékeket iszom.

Csokoládék, cukrok, chipsek - kakaót szoktam inni, de azt se cukrozom, tehát natur tömény kakaópor.

Nem sózok, nem cukrozok pluszba - csak amennyi a főzéshez kell, minimális.

Zsír helyett olivaolaj, vaj helyett margarin.

Minnél kevesebb műkaja- gondolok itt a tartósítószerre,meg adalékanyagokra, amikkel telenyomják az ételeket.

Fehérkenyér helyett rozskenyér.

Gyorséttermi kajákat sem eszem.

Nem dohányzom, riktán iszom, de akkor is csak házi minőségi bort.


Viszont vasárnap nagyi mindig süt, és ezen az egy napon rengeteget meg tudok enni belőle, ez az egyetlen nap mikor édességet eszem, esetleg még hétfőn, ha marad.

Ezenkivűl, még a héten max. 1-szer valamilyen péksütit is eszem, de ez nincs minden héten, és mikor ezt a péksütit eszem, mindig bennem van, hogy nincs is rá szükségem, tele van cukorral, növényi zsírral, és nem tudom, hogy ezzel elrontom-e az egészet.


Ja és a fent leírtak nem hiányoznak :) hálIstennek, teljesen jól érzem így magam, úgy érzem mindent beviszek, amire szükségem van. Persze gondolom a vasárnapi sütievés miatt :) Belefér ez így?


Azért fontos ez nekem, mert mindent megteszek, hogy tökéletes legyen a bőröm, és mindig van bennem egy kis félsz, hogy ezzel most ártottam neki - pattanások kialakulása stb..


2011. júl. 8. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán!


-4 éve egészségesen élő nő-

2011. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze hogy belefér

a péksüti is belefér, de ha ennyire úgy érzed hogy nem kell akkor válasz magvas pogácsát, túróstáskát, meggyes, túrós, almás rétest, spenótos csigát és akkor már egy fokkal jobb

de belefér azért az embernek ez is kell

2011. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!