Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 168 cm,51 kg, csíkos a bőr a...

168 cm,51 kg, csíkos a bőr a combomnál, mitől?

Figyelt kérdés
Striák vannak rajta, szerencsére a halványabb..sosem fogytam, vagy híztam hirtelen, régóta 51 kg vagyok, a bőrömön mégis megjelentek már egy ideje ezek a csíkok..Mitől lehet?
2011. júl. 8. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
én 165/55 vagyok, nem hízok, nem fogyok és nekem is vannak elég intenzív színűek. Megfigyeltem, hogy ha nem eszek akkor eltűnnek, és amint eszem akár csak 1 kis szelet kenyeret, újra előjönnek. Nem tudom sajnos mitől van, engem is érdekelne :(
2011. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A megfeszült izmokon megfeszül a bőrötök,ahogy húzódik a bőr,úgy megtud repedezni,vagy lehetnek rajt kis csíkok. Rajtam is vannak,nem tudom hogy ez normális-e... akik gyúrnak azok is tudják,túlfeszül egy izmuk,és megrepedhet a bőrük,persze nem úgy szó szerint,hogy kettéreped,hanem belülröl reped,mert nem annyira rugalmas hogy akkora tágulást kibírjon,és ez kivülről kis vonalakban,csikokban látszódik.akinek nagyon megreped,annak olyan mintha egy beforrt vágás lenne ott
2011. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!