Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez okozhat gondot a gyomromnak...

Ez okozhat gondot a gyomromnak egy idő után?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy én mióta az eszem tudom, össze- vissza kajálok, ami azt jelenti, hogy egy nap folyamán, néha egymásután, vagy egyszerre eszek mások szerint összeférhetetlen dolgokat. A párom azt is szokjta mondani, hogy Te Atya Úristen, én ezeket összekeverve hányást meg hasmenést kapnák egyszerre.Pl.pizza tejjel, pástétomos kenyér paradicsommal és joghurttal, paníroztt csirkemáj szilvalekváros kenyérrel, vagy mondjuk, körte után savanyúuborka... meg sorolhatnám.

Szóval 21éves vagyok, és mégha most nem érzek semmi változást, egészségesnek érzem magam, mégis érdekel, ha valaki esetleg tud erről valamit, hogy ez az össze-vissza evés kikezdheti- e a gyomrom az idők során?

Bocsánat, ha valakinek rosszullétet okoztam a felsorolásommal!!!


2011. júl. 8. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia apám régebben ugyan ezt csinálta. Ő is megvan még. Persze természetesen nem jó ez mert az étkezésnek rendszeresnek és tudatosan megválasztottnak kéne lennie. Egyébként ez esetben is igaz hogy az embereknek vannak bizonyos tűréshatárai és nem lehet megjósolni kinél mi mit fog kiváltani. Lehet hogy nálad ez semmit nem okoz lehet másnál gyomorpanaszokat okozna későbbiekben. Én is csináltam ezt régebben de mióta epés vagyok azóta nem tehetem meg. Egyébként biztosan nem jó dolog de konkrét dolgokat mondani nem lehet mert nem vagyunk egyformák..:D
2011. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk egyformák:-). Egyébként én rendszeresen étkezem, csak mindent mindennel. Ezért is aggódom, de olyan jól esik néha egy-egy ilyen "zagyvalék",hogy úgy érzem kielégültem az evéstől(tudom hüjén hangzik,de így van). Amúgy vékony vagyok, nincsenek emésztési gondjaim, de még lehetnek.
2011. júl. 8. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..:D Persze hogy lehetnek de nem biztos hogy lesznek:D Egyébként arra érdemes vigyázni ne terheld túl az emésztőszerveidet.:D Én azért lettem epés mert túlterheltem.:D (gondolok itt sok fűszeresre hagymásra zsírosra olajos cuccokra az én esetemben) De a te esetedben is igaz nem érdemes semmivel sem megterhelni.:D
2011. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. mondjuk nem eszek fűszeresen, jobban kedvelem a természetes dolgokat(gyümölcs, tej sajt, szalonna, zöldségfélék) a kajákat meg enyhén fűszerezem.
2011. júl. 8. 22:11
 5/5 anonim válasza:
A gyomrodat nem kezdi ki. Ha az emésztésed rendben van, akkor egyél, ami jol esik.
2011. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!