Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket kéne ennem, hogy hízzak?

Miket kéne ennem, hogy hízzak?

Figyelt kérdés
A rizst nem szeretem és az édességtől nem hízok egy dekát sem és amúgy is allergiás vagyok a csokira.
2011. júl. 10. 22:48
 1/7 bix ***** válasza:

krumpli fehérkenyér


ha ez nem jön be akkor pacalpöri tokaszalonnával

2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az a lényeg, hogy sokféle különböző sz*rt egymás után:D keményítő, zsír..olaj..:D

pl. paradincsomszószos tészta, a tészta vizébe mikor főzöd tegyél olajat, az olasz kaja, még finom is:D vagy amit én utálok, de hatásos, szalonna kenyérrel...és a szalonnás kenyérre egyél valami édeskekszet :D undorító így, de hízlal :D szereted az üdítőket? erre igyál azt is, de ne lightot...pl. igyál sprite-ot, vagy bármilyen fantát, zöld teát pedig kerüld..., és egyél sültkrumplit is! :D ilyesmik :) undorító, de komolyan ez segít :)

2011. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22:57 vagyok..és pizza! hetente! :D úgy kell viselkedni mint egy tehén, de nekem csak így sikerült:D amikor megvoltam az egésszel, elkezdtem jobban spotolni és alakot formálni, de amellett most is sokat kell ennem, amit már majdnem megszoktam, és így már majdnem teljesen jó az alakom..ezt valamivel több mint fél éve csinálom:D és lassan leállok ezzel a sok szeméttel, és inkább fehérjét viszek be, hogy izmosodjak :))
2011. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne akarjál hízni csak kezdj mozogni, aztán egyél rendesen. Meglátod formába jössz (és még egészséges is)
2011. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát attól függ..pl. 168 centi 47 kilóra azért mégiscsak jót tett nekem :))
2011. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki nem tud hízni, az ilyen egyszerű kajáktól sem fog, mint pl. szalonna kenyérrel. Ettől csak azok híznak, akik hajlamosak rá, nekünk aki nehezen hízik meg se kottyan a pacal, szalonna, pizza, tészta stb stb minden nap
2011. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem valóban bevált :)) Egymás után kell a különböző kajákat enni...kenyér, pizza, aztán csoki, csak jó sokat, és nem mozogni semmit, amíg hízlalod magad.
2011. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!