Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik gyümölcsök hizlalnak?

Ismeretlenfan kérdése:

Melyik gyümölcsök hizlalnak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje csak gyümölcsöt eszem vacsorára és miután ettem olyan teliteknek érem magam :/
2011. szept. 5. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Banán, szőlő, dinnye ezek legfőképpen, mert sok benne a cukor.
2011. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kössz :D És azt tudod miért van hogy alma meg barack után olyan nehéznek érzem magam, mint ha rendesen ettem volna?
2011. szept. 5. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Almával én is így vagyok. Az őszibaracknál is, de abból többet eszem, mert nagyon szeretem.
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A dinnye nem hizlal mert az szinte csak víz sőt inkább nagyon jó méregtelenítő a vízhajtó hatása miatt. A szőlő az őszibarack a banán hízlal.De ahhoz hogy elhízz tőlük nagyon sokat kéne enned.
2011. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A dinnyék közül a sárgadinnye az ami hizlal. Az első válaszadó listáját még a szilvával egészíteném ki.
2011. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én spec az almától csak éhesebb vagyok:) amúgy szerintem jobban járnál, ha gyümölcsöket tízóraira v uzsonnára ennél, este meg inkább valami fehérjedús ételt.
2011. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
feérje dús alat mire gondolsz?
2011. szept. 6. 15:22
 8/9 anonim válasza:
A szőlő sem hizlal, az is nulla kalóriás gyümölcs. A banánnak magasabb a kalóriatartalma, mint a többi gyümölcsnek, de mostanában Ázsiában dívik valamilyen diéta, ahol banánt kell sokat enni és elég látványosan fogynak...
2011. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok és a szilva sem hizlal, benne van a 3 leghatásosabb zsírégető gyümölcsben.
2011. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!