Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rengeteg csokoládé és édessége...

Rengeteg csokoládé és édességevés elősegíti a cukorbetegség kialakulását?

Figyelt kérdés
Lehet buta a kérdés, de csokifüggő vagyok, és nagyon kiváncsi lennék rá
2008. febr. 28. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
igen
2008. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a szervezetet megterheli a sok édesség. Elhízász is okozhat. Sőt ha van már a családban (szülők nagyszülők között) cukorbeteg, az is hajlamosít.És ez együtt elősegítheti a cukorbetegség kialakulását. Bár nem törvényszerű hogy az legyél. Én már vagy 25 éve vagyok pufi, de nagyon. A legnagyobb súlyom 130 kg körül volt!! De szerencsére még nem vagyok cukorbeteg.
2008. febr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
EWlképzelhető,mert a felesleg felhalmozódik.
2008. febr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
elképzelhető lett volna,bocs
2008. febr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

vékony vagyok, nem látszik meg szerencsére rajtam, és a családomban sincs hál'istennek cukorbeteg...

köszi

2008. febr. 29. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
A cukorbetegséget kizárólag a cukor okozza. Tény, hogy valaki hajlamosabb rá, van aki meg kevésbé. De aki nem eszik cukrot az nem lehet cukorbeteg! Ha belegondolsz, a természetben élő állatok közt NINCS cukorbeteg! Mert nem esznek semmi feldolgozottat! Viszont évente 3 millió ember hal meg cukorbetegségben...
2008. márc. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyél cukor helyett mézet.

Vagy gyümölcscukrot (méregdrága).

Vagy többször, kevesebbet. De VALÓBAN kevesebbet!

2008. ápr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!