Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék pár kilót...

Hogyan tudnék pár kilót felszedni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 174cm és 55 kg, ilyen idős korban nem kellene ilyen vékonynak lennem... esetleg tudnátok pár tippet adni vagy készítményt ajánlani hogy felszedjek pár kilót?! köszönöm
2011. júl. 18. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csoki csokival
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesen, de csak egy kicsit többet. Amúgy miért akarod erőltetni? Miért nem fogadod el magad? A koroddal úgyis felszedsz egy keveset, akkor meg az fog zavarni.
2011. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen..mintha engem írtál volna le, egy nagyon kevés különbséggel,mert én 171 cm vagyok és 53 kg:D

Még ha akarnék se tudnék nagyot hízni, mivel nálam, de szerintem a kérdésed alapján nálad is alkati beállítottság kérdése.

Amúgy azért figyelj oda,hogy ne egyél mindent össze vissza, mert rosszul lehetsz tőle, de egyél sok húsos ételt, vagy csokikat.

Nem tudom,hogy őszintén mi segítene, de úgy tartom,inkább leszek ennyi évesen még ilyen karcsú,minthogy azon kéne aggódnom,hogy hogyan dobjak le húszon kilókat megadott idő alatt.

Viszont mivel még ennyi évesen mindenki fejlődik, ezért hízhatsz is az évek során még.

2011. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat :) még várok többet is :) amúgy azt nem írtam hogy fiú vagyok
2011. júl. 19. 11:33
 5/14 anonim válasza:
átadok pár kilót benne vagy??
2011. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hmm.. jó lenne :D
2011. júl. 19. 18:49
 7/14 anonim válasza:
Írj privit megbeszéljük
2011. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én 18 éves vagyok lány, 48 kg és 169 centi...

nem tudok hízni, pedig rengeteget eszek...

van hogy hajnalban képes vagyok csak úgy 1 tábla csokit megenni, dehát hiába... :D sokan mondják, hogy örülj neki, hogy bármennyit ehetsz és nem hízol, csak hát azért gondoljunk már bele, hogy elég gáz, hogy kb. a gyerekosztályról kell szednem a ruhákat, és hiába tetszik meg valami, nem tudom megvenni, mert leesik rólam :S

szóval azért ennek van hátránya is...

dehogy írjak valami okosat is, én egy időben rájöttem, hogy lehet hogy a zsíros ételektől majd rámjön egy két kiló, dehát annak nincs értelme hogy egészségtelenül táplálkozzak, ugyh én elkezdtem edzeni, és nem fogytam tőle, hanem izmosodtam, és így egészségesen is fel tudtam szedni 1-2 kilót az izomgyarapítással :) persze a csokiról nem mondtam le :D

2011. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát igen nem valami jó éveken keresztül egy súlyt látni a mérlegen... köszönöm a válaszod! :)
2011. júl. 22. 19:15
 10/14 anonim válasza:
Bérescsepp, utána kenyér,tészta, csoki. Meglesz a hatás, főleg ha valamilyen vitamint is szedsz mellé. :)
2011. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!