Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék minél gyorsabban...

Hogy tudnék minél gyorsabban felszedni 6-8 kilót?

Figyelt kérdés

Eléggé sovány vagyok, pedig eszek mint az állat és még is csak 1-2 kiló jött fel kb 2 hónap alatt. Milyen kajákat tudtok javasolni? (Tömegnövelő porok kizárva)

20/F


2011. aug. 24. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Küldök e-mailben, nekem van felesleg :)))))
2011. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, bár 1-2 kiló plusz kilóval is kibékülnék.:) Am sztem a hangsúly a gyakori (3 óránkénti) evésen van, mindig egyél vmit, nem muszáj zsírosat, viszont a kenyér, a tésztafélék, a húsok állítólag hízlalnak. Emellett ne feledkezz meg a megfelelő (1,5-2 liter) folyadékbevitelről, egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, valamint tejet és tojást. Állítólag a Béres csepp + C-vitamin szedés is hasznos, bár lehet ez csak az étvágyadat hozza meg. Am ha ilyen az alkatod, akkor nem sokat tehetsz, fogadd el. De néhány év múlva biztos gyarapodni fog a súlyod.:) Tudom h vacak h nem tudsz hízni de sajna ez van.:/ :)
2011. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megeszek én mindent, nem vagyok válogatós és mégsem tudok hízni. 190 centi magasan a 64kiló az kevés, de megpróbálok minél több szénhidrátot és cukrot enni, mert attól talán sikerül valamennyit felszedni. Az a vicc hogy még a Mcdonald's-os meg a Burgeres kajáktól sem tudtam hízni pedig régen minden héten 2x 3x ettem olyan szart. De drága is meg műkaja az egész. Egy csomó ember meg egy csomót hízik tőle.
2011. aug. 24. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős! Van h 1-2 tábla csokit meg csomó chipset megeszek, de semmi:/ Más meg ha ránéz akkor is hízok. Nem tudom sportolsz vmit? Járj mondjuk futni vagy gyúrni, de utána figyelj, hogy egyél elég fehérjét/szénhidrátot, hogy ne fogyj, hanem izmosodj. Mióta futok, sokkal formásabb vagyok, jobban érzem magam a bőrömben, hiába ugyanúgy vékony vagyok, nem vagyok olyan idomtalan. Próbáld meg, lehet, hogy hízni nem fogsz, de legalább izmos leszel, az meg szexi:P Főleg egy pasin:D Sok sikert! 20/L
2011. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hízok helyett hízik
2011. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Egyébként gyúrni járok néha de össze-vissza. Amikor van kedvem, időm meg energiám. Futni nem igazán szeretek, de biciklizni szoktam rendszeresen csak télen nem.
2011. aug. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!