Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni! Mitől tudnék...

Szeretnék hízni! Mitől tudnék jó pár kilót felszedni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 197cm és 68kg! Régebben nagyon alacsony voltam testsúlyom megfelelő volt. De 15 éves koromra 1 év alatt 20cm nőttem és picit megviselt azóta nem bírom utol érni magam. Nagyon sokat eszem némileg sportolok is és semmi eredmény 4 év alatt 67-68kg között vagyok se fel se le. Szeretnék tanácsokat kérni mitől bírnék egy picit hízni, számomra minimum 80kg lenne szükségem! Gondolkoztam a gyúráson és fehérje szedésen de nem tudom hogy attól mennyit szedhetek fel esetleg adhatok le is:S Hogy Érdemes e lenne megpróbálnom a fehérje szedést? Vagy valami táplálkozási javaslat?
2011. máj. 27. 18:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
tyűűű jó magas vagy:D jó neked:)...am bocsi hogy írok én is 19 vok, 157cm :S és 47 kg... én is akarok hízni, szóval várom a válaszokat veled együtt
2011. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Vegyél nutridrinket a patikába, 2 dl dobozokban lehet kapni, legalább kettőt igyál meg naponta egy évig. Ezt alultápláltaknak adják, én is igy hiztam. Sajnos darabja kb. 300,-Ft, házi orvossal próbáld felíratni, úgy kb fele annyi. Sokfajta ízű van és nagyon finomak. (csoki, vanilia, baános, trópusi, karamellás...)Szépen lehet hízni tőle, de ugyanúgy kell enned, ez csak pótlás neked.
2011. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Végre valakik már hízni akarnak nem fogyni ami manapság nagy divat.
2011. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Értem köszi megpróbálom! Esetleg rendszeres gyúrással megnő még jobban az étvágyam szedhetek fel némi kilót? Vagy inkább még jobban leadok?
2011. máj. 27. 18:52
 5/34 A kérdező kommentje:
-
2011. máj. 27. 18:56
 6/34 A kérdező kommentje:
De meg azt sem értem hogy bírom ezt a súlyt tartani :D Elég vicces pedig annyira sokat eszek az valami hihetetlen! Még olvastam a pajzsmirigynek is köze lehet hogy túl gyors az anyagcserém. Ilyenről tudtok valamit?
2011. máj. 27. 18:59
 7/34 Smartguy86 ***** válasza:

Jézusom, 300 forintot azért a szarért??? Nehogy vegyél olyat, az nem hízni van, hanem ilyen pépes cucc, hogy azok, akik nem bírnak még rágni se, ne haljanak éhen.


Ami neked kell, az táplálékkiegészítő. Tömegnövelőnek hívják. Ez nem szteroid, nem kox, nem izompumpa, hogy kilőjjük a hülye sztereotípiákat. Koncentrált tápanyag!


Itt nézz szét a témában:

[link]


Jobb gyártók: Scitec, PEAK, Cytogen, Muscle Tech

Én a scitec Jumbo-t ajánlom, az egy kitűnő tömegnövelő, edzés mellett garantáltan hozza az eredményt (és a kilókat)

2011. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Smartguy86 ***** válasza:
Előző vagyok: igen, gyors az anyagcseréd, plusz még sportolsz is, ezért a kalóriák gyorsan fel is használódnak. Mivel megenni nem tudsz többet, mert kihánynád, ezért kell a koncentrált tápanyag. Felszívódni fel fog, mivel ezeket már alig kell bontania a szervezetnek.
2011. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igen én is itt néztem ezeket a tömegnövelőket:9 Szóval akkor azt mondod megfelelő edzéssel elérhetem a célom? Most Edzés szempontjából naponta 1-2 óra kondizás ! Erre gondoltál ? [link]
2011. máj. 27. 19:06
 10/34 Smartguy86 ***** válasza:
Igen, erre gondoltam. Ha kiszámolod adagárban jóval alatta van a patikai szirszaroknak és ez az, ami ér is valamit. Edzés után mindenképpen ajánlott inni, de egyénileg lehet többet is. A lényeg, hogy számold ki, kb testsúlyod alapján mennyi szénhidrátra lenne szükséged, és ahhoz mérten állíts össze egy olyan diétát, ami magasabb kalóriára van belőve, mint ami kéne most. Emellé még szeded a Jumbo-t és tuti hogy hízni fogsz. De kondival ne állj le közben, mert zsír lesz belőle :)
2011. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!