Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan lefogyni...

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni 40 kilót?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta szeretnék deszkázni, de a súlyom miatt nem bírták a térdeim amikor bele kezdtem elkezdtek kiugrálni ami engem nem zavart de a vége felé már csak simán léptem kettőt és paff kifordult. Az orvosom azt mondta hogy műteni kell mind a kettőt viszont sokat kéne fogynom ahhoz hogy a müttét után újra deszkára állhassak kérlek segítsetek én sok mindent próbáltam de eddig nem használtak
2011. júl. 18. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
2011. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz.

Gyalogolj nehany megalot,menj el ha lehet naponta setalni es keress valami tornat amit szeretsz vegezni(kosar,uszas,vagy kereshetsz tornavideokat a youtubeon

2012. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!