Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miért van most? Kb 2-3 napja.

Ez miért van most? Kb 2-3 napja.

Figyelt kérdés

Most egy normális kérdést teszek fel, félek már írni ide komolyan, néhányan olyan lekezelően írnak vissza valamit. Szóval, nem tudom jó hely ez, sőt biztos de ide írom.

3 napja nincs étvágyam meg úgy semmit sem eszek. Na jó volt ma is egy kaja azt félig meddig megettem, de tegnap és tegnap elött szinte semmit sem. Azért volt akkor is de két kanál után vége. Miért nem tudok enni? hányingerem is lesz, nem tudom miért. Mit csináljak?

18/L Próbálok enni de valahogy nem tudok :/


2011. júl. 23. 17:16
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Sztem nézz pl. tv paprikát, hátha attól megjön az étvágyad. :)) Jamie Olivér, Nigella nagyon jól főzek, gusztusosan tálalnak :)
2011. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi: D
2011. júl. 23. 17:19
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem ért valami kisebb sokk,vagy esetleg depresszió/negatív élmény?
2011. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Front van. Ilyenkor én sem eszek. 3 napja joghurton élek. Igyál sokat, az a fontos.
2011. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Sok dolog állhat a háttérben, pl stressz is. Nem idegeskedsz mostanában túl sokat? Semmi baj, ha nincs étvágyad, rendbe fogsz jönni, ne idegeskedj még ezen is. Ha nem vagy 40 kb vasággyal, akkor nem kerülsz emiatt veszélybe.. Edd azt, amihez gusztusod van. Vagy igyál turmixokat, abban is van elég tápanyag, hogy átvészelj pár napot. Ha huzamosabb ideig nem változik a helyzet, menj el a háziorvosodhoz, tudni fogja, hova küldjön. Ne erőltesd, ha nem megy, mert csak rosszul leszel tőle!
2011. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha nem bujkál valami betegség benned, nincs lelki eredetű nyavalyád, akkor lehet a front. Ahogy előttem mondták, igyál sokat, figyelj hogy jusson vitamin a szervezetedbe, pl. egyél egy almát vagy valamilyen gyümölcsöt.
2011. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A féltékenység közre játszhat?:D Mert az volt így a napokban. De köszi mindenkinek, megpróbálok enni olyat, amit kívánok is:)
2011. júl. 23. 17:28
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok beteg semmi bajom sincs:) csak egyszerűen most nem tudok enni.
2011. júl. 23. 17:29
 9/23 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben közrejátszhat a féltékenység! Főleg ha az a magadban stresszelős vagy, akinek a gyomra gombócban van az idegtől..

Próbáld megnyugtatni magad, semmi sem lesz jobb attól, hogy emészted magad:)

2011. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Féltékenység? Bizony közrejátszhat. Stresszes állapot. Olyankor pedig tényleg nem nagy az ember étvágya...
2011. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!