Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miért van most? Kb 2-3 napja.

Ez miért van most? Kb 2-3 napja.

Figyelt kérdés

Most egy normális kérdést teszek fel, félek már írni ide komolyan, néhányan olyan lekezelően írnak vissza valamit. Szóval, nem tudom jó hely ez, sőt biztos de ide írom.

3 napja nincs étvágyam meg úgy semmit sem eszek. Na jó volt ma is egy kaja azt félig meddig megettem, de tegnap és tegnap elött szinte semmit sem. Azért volt akkor is de két kanál után vége. Miért nem tudok enni? hányingerem is lesz, nem tudom miért. Mit csináljak?

18/L Próbálok enni de valahogy nem tudok :/


2011. júl. 23. 17:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igazából ez már lement mármint a féltékenység, de megviselt kicsit, mert nagyon az voltam. Szóval már megnyugodtam, de még nem kívánok enni. De megpróbálok:)
2011. júl. 23. 17:32
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolati problémád van, annak lehet ilyen vetülete. Nekem sem volt étvágyam olyankor, amikor bajok voltak itthon.
2011. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez az oka. Köszi mindenkinek:) De már minden megvan oldva csak az evés kéne mert nagyon éhes vagyok pedig.
2011. júl. 23. 17:40
 14/23 anonim ***** válasza:

szerintem is stressz...de ne aggódj, hanem próbálj megnyugodni, vegyél nagylevegőt és nyugtasd magad, nincs miért idegeskedned:)

jó, féltékeny voltál, kész, sokszor vagyunk azok, de most felejtsd el...ha az eszedbe is jut, tereld el a gondolataidat:)

igyál sok folyadékot, pl. teát, finom is, és ez bővíti a gyomrot és majd többet tudsz enni, és legalább nem üres a gyomrod addig is:)

kapcsolj egy kicsit ki, amennyire csak tudsz, ne gondolkozz a rossz dolgokon, hanem azt csináld, amit szeretnél...:)

az evésnél pedig ne gondolj arra, hogy nem tudsz enni, és hogy hányingered van, csak egyél:)

amíg nincs étvágyad, próbálj olyanokat enni, amelyeket nagyon szeretsz, pl. kis csoki, puding, joghurt, süti, leves ( ez is folyadék és erősít ), ha nem is megy egyszerre sok, semmibaj, mindig egyél vmit, ha csak egy falatot is:)

az a lényeg, most gondolom nem mész sehova, hogy vmit mindig csipegess, és igyál sokat ( ha otthon vagy, nem gond, ha picit többet kell pisilni is, ugyebár:D mondjuk estére óvatosan a sok ivással, na meg a tea kicsit savas:))

tehát nyugiiiiiiiiiiiiiiiiii és csipegetés:)

nem kell semmi aggódnod...és nem kell most semmire gondolni, és nem lesz semmi gond:)

jobbulást:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TnEn-P7z_3Y

Ha ettől nem jön meg az étvágyad, akkor semmitől... :)

2011. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:00


Köszi szépen:)

utolsónak is:D igazából nem nem ettől jött meg, hanem így estefele xd

Most nem rég ettem egy kalácsot, aztán reggel is volt egy, meg egy sajtburgert is, ennyi volt:D Ma délután majd próbálok többet, vagyis keveset, de sokat köszi mindenkinek:D:)

2011. júl. 24. 01:10
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen , a sok víztől eléggé sokat járok vécére:D de nem baj az:D
2011. júl. 24. 01:13
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz enni, akkor nem ment le a stressz, csak a föle. Benned mélyebben még ott van a félelem, a görcs és amiatt nem tudsz enni. Ha csak este tudsz valamit is enni, az különösen jól jelzi, hogy baj van, mert ezek szerint csak estére, (pszichésen és fizikalilag is) elfáradva tudsz kicsit elengedni az evéshez.


Nyugi! Gondold át a féltékenység és egyéb stresszek forrásait, és minél előbb dolgozd fel magadban! Mindenféle stressz-kezelő könyvek, szakik, csoportok, egyéni módszerek vannak, nem muszáj sem gyomorfekély által, sem egyéb nyavalyában megbetegedni.


És ne félj kérdezni! :) Senki sem kezel le téged itt, mást sem, nyugi!

2011. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszi :) Nagyjából jó minden :) eszek meg van étvágyam is:)
2011. júl. 27. 23:20
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak estére jön meg nagyon az étvágyam, bár már délután is jó:D
2011. júl. 27. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!