Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok itthon nagyvécézni....

Nem tudok itthon nagyvécézni. Mi lehet a baj? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és az iskolában mindig azzal van bajom hogy vagy hasmenésem van, és/vagy mindig órák előtt kell mennem és emiatt mindig kések... De ez még a jobbik eset. Most nyáron dolgozom, és egyáltalán nem tudok - van hogy 3-4 napig is, nagyvécézni. Ha itthon vagyok még annyira sem. Ettem már barackot, borsólevest, banánt, almáspitét, ilyesmiket, amiknek elvileg meg kéne indítani, de eddig csak a szilvalekvár használt, az is csak 1 napig. Gondolkoztam a hashajtón de munkahelyen azzal se lenne kellemes... Szerintetek mi lehet a probléma? Ráadásul most meg fog jönni, szóval még több kaját kívánok a szokásosnál... Jövőhéten megyek fesztiválra, gondolkozom rajta hogy inkább nem eszem olyan sokat, sőt inkább alig valamit, így talán egyszerűbb lenne. De amikor pl. tudom hogy busszal kell mennem valahova -ilyen hosszabb 1-2 órás útra, mindig hasmenésem van előtte... Mi lehet ez? :\
2011. júl. 25. 20:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Egy kanál lekvárra igyál vizet! hamar megindítja!
2011. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj orvostól,mit tehetnél.Idegi alapon lehet.
2011. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igyál sok-sok folyadékot, lehet rostos leveket, vagy tejet, esetleg kávét sok cukorral nekem az is bejön.
2011. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is sokáig küzdöttem ezzel a problémával.

Valóban, idegi alapon is lehet: görcsösen gondolsz erre a problémára, és pont ezért nem megy.

Egyébként nekem a Ferenc József víz segített.Patikában lehet kapni pár száz forintért, ez elég egy darabig.

Emellett egyél joghurtokat,, kerüld a nehezebb ételeket, esetleg vásárolj lenmagot, és egyél meg belőle napi 2-3 evőkanállal. :)

2011. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!