Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem azt, hogy felesleg...

Miért érzem azt, hogy felesleges enni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 09:31
 1/9 anonim válasza:
kövérnek látod magad, és ezért gondolhatod, nem? vagy hogy érted ezt?
2011. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. Egy cseppet se a kövérség miatt. Nem is vagyok az (170 cm és 48 kg), tudom, hogy bőven ehetnék. próbálj meg olyan ételeket enni, amit szeretsz, ami ízlik, amit kívánsz. Cseppet azért javul a helyzet.
2011. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél társaságban, az majd meghozza az étvágyad!
2011. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen.,mert fogyni szeretnék.
2011. júl. 28. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyáron az ember kevesebbet kíván enni.
2011. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is mindig ezt érzem és én sem vagyok kövér 50 kg vagyok. Sokszor tényleg nem eszek egész nap mert rohadtul nem is kívánom az enni valót, és sokszor délutánra már az ájulás szélén vagyok és akkor alig bírok letuszkolni magamba két falatot. Még akkor is inkább visszafelejön.

Ilyenkor szoktam meginni egyszuszra egy fél liter vizet. Az telít ey kicsit.

Viszont nállam szerintem ez csupán lelki eredetű.

Nem valami nyugodt az életem mostanság.

Kíváncsi vagyok meddig bírom.

Hátha egyszer összeesek...

2011. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek téveszmében élnek azzal kapcsolatban,ha nem eszünk fogyunk.Ez nem igaz! A fogyáshoz aktív mozgás kell és egészségesebb étrend. Ha nem eszel,mert fogyni akarsz csak folyamatosan idegeskedsz majd,mert a szervezeted nem kapja meg a megfelelő energiát amire szüksége van,saját magad/tested károsítod meg ezzel.
2011. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most viccen kivül lehet hogy tul sokat jársz nagy wc re és amelett bazi drága kajákat eszel, és igy feleslegesnek érzed hogy minek a sok kidobott pénz ha ugyis ki... :) de most nem igy van???
2011. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem így van
2011. júl. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!