Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek 164 cm-es magasság...

Szerintetek 164 cm-es magassághoz mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Én 50kg vagyok és 30 éves (nő). Naponta kb 5-ször eszem kisebb adagokat. PL a tegnapi adagom: reggeli: 3dl tejeskávé,1 szelet kenyér tízórai: 1 szelet lekvároskenyér ebéd: kb fél adag bármiből uzsonna: egy szelet kenyér, felvágott, paradicsom vacsi: tonhalkonzerv 1 szelet kenyérrel És ezek mellett kb 2-3 őszibarack a nap folyamán. Ez szerintetek normál adag, vagy túl kevés? Sajnos nem hízom, már 2 éve 50 kiló vagyok, pedig szeretnék pár kilót felszedni.
2011. júl. 28. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Átlagosan 57-58 kg az ideális ennél a magasságnál. Ha hízni szeretnél akkor egyél késő este, szinte garantált a hízás :)


Egyáltalán nem eszel keveset, normális mennyiség. Én is ennyit eszek. Van aki ilyen madárétvágyú.

2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem végzel fizikai munkát, akkor megfelelő mennyiséget eszel. Ha sportolsz, vagy fizikai dolgozó vagy akkor kevésnek tűnik.
2011. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 45 kg vagyok ugyanekkora magassághoz. Hízókúrázom, de nincs látszata. Egy-két kg jön fel pluszba, de az első adandó alkalommal el is hagy engem...
2011. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Elsőnek ne higgy!!!


Én is 165 cm magas vagyok, 29 éves nő és 55 kg-mal már elég husis voltam (sajnos nem mozogtam semmit és sokat ettem télen), most 52 kg vagyok ez már tekinthető ideálisnak, de nekem 50 kg lenne a cél, az lenne az álomalak:D


Ha csinos vagy, jól állnak a ruhák, és mások irigykednek az alakodra, akkor ne hízz!!!


Én nálad többet eszek egy nap, de én szeretek nagyon enni.

Szerintem kicsit kevés, hízáshoz többet kellene enned, de én mégis azt ajánlom, hogy ne hízz.

Egy vékony nő szép.

2011. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Szörnyen kevés 50 kg ehhez a magassághoz!!!!


Legalább 58-59 kg kellene legyél.


Egyél sok péksütit, lisztes, tésztás ételt, cukros üdítők. Attól felszedsz pár kilót remélem.

2011. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A hazudós első vagyok, akinek nem szabad hinni. Ezt az én adataimmal számoltam ki, 23 éves vagyok és 165 centi, eredmény: 58,5 kg


[link]


De ha valaki ennek nem hisz, az kapjon elő egy általános iskola 5. vagy 6. osztályos biológia könyvet, abban benne van, hogy kell kiszámolni. És láss csodát akkor is ez jön ki!

2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért akartok mindenkiből disznót csinálni? 57-58 kg az baromi sok!

talán még: testmagasság-110, azaz 55 kg.

2011. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14 :51 most vagy dagi vagy, vagy esetleg Rubint Réka vagy?
2011. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja értem, tehát ha valaki nem csont és bőr, az már disznó? Remélem ezt kommunikálod a gyerekeid felé már most, vagy majd ha lesz!
2011. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményt: sok az az 57,4 kiló ehhez a magassághoz. Én olyan 53 kilót mondok ideálisnak. Amikor nincsenek úszógumik, de van formája is az embernek.
2011. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!