Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek 164 cm-es magasság...

Szerintetek 164 cm-es magassághoz mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Én 50kg vagyok és 30 éves (nő). Naponta kb 5-ször eszem kisebb adagokat. PL a tegnapi adagom: reggeli: 3dl tejeskávé,1 szelet kenyér tízórai: 1 szelet lekvároskenyér ebéd: kb fél adag bármiből uzsonna: egy szelet kenyér, felvágott, paradicsom vacsi: tonhalkonzerv 1 szelet kenyérrel És ezek mellett kb 2-3 őszibarack a nap folyamán. Ez szerintetek normál adag, vagy túl kevés? Sajnos nem hízom, már 2 éve 50 kiló vagyok, pedig szeretnék pár kilót felszedni.
2011. júl. 28. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Józan ésszel logikus nem, hogy nyilván valóan ez az 57-58 nem szent írás, hiszen sok minden közre játszik, milyen mondjuk a csontozatod, alkat, gének, és pl, hogy hova vagy hajlamos hízni. Egy vékonyabb és egy erősebb csontozatú 55 kg 165 centis nő egymás mellett nagy különbséget fog mutatni. Az egyik logikusan egészen vékonynak fog tűnni, míg szerinted a másik disznó. Ja arról már ne is beszéljünk, hogy nem mindegy mennyi izom van rajtad.


Amúgy oké tételezzük fel, amit mondasz, hogy disznót akarok csinálni belőle. És Te miért akarsz belőle csontvázat csinálni? Semmi értelme egyik kérdésnek sem. Amúgy meg mint látod a kérdező hízni akar. Nem azt kérdezte, hogy szerintünk kell-e híznia vagy sem.

2011. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kriszti83 ***** válasza:
2012. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 E.K válasza:
Senkit sem akarok megsérteni, lehet az én válaszomat is sokan kétségbe vonják..DE. Ha az illető egészséges akar lenni, akkor ne úgy legyen nehezebb, hogy egészségtelenül étkezik. Edzeni kell..nem más marhaságokat. Nincs olyan, hogy ezzel a magassággal,neked nem lehet Ennyi a súlyod. Ez teljesen egyéntől függ. Ezt biztosan mások is tudják, az izom nehezebb mint a háj. Lehet ezen vitatkozni, hogy ideális e a hölgy súlya, de igencsak felesleges és értelmetlen, főleg ilyen abnormális tanácsokkal, hogy egyél sok szénhidrátot meg üdítőket, attól majd meghízol. Valóban. Attól zsír lesz az illetőn, nem pedig izom. Persze egy nőnek nem kell akkora mennyiségű izom, mint egy férfinak, de egy egészséges mennyiség mindenkire kell. Ne bíztassuk kedves kérdezőt az egészségtelen és teljesen irreális dolgok/tettek irányába..köszönöm
2016. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
164 cm ből vonj ki 110. Ami megkapsz eredményül, annyi lenne az ideális.
2018. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!