Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A fogyókúrám okozhatja ezeket...

A fogyókúrám okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Eléggé lecsökkentettem a bevitt kajamennyiséget.

Mostanában pedig egész nap csak aludnék, egyszerűen nem tudom kipihenni magam. Szinte minden éjszaka felkelek arra hogy hányingerem van (kétszer hánytam is egy keveset) és iszonyatosan fáj a gyomrom. Ez sajnos még a nap első felében is velem van (hasfájás).

Utólag belátom, hogy elég buta voltam, hogy szinte koplaltam, és arra gyanakszom ez okozhatja.


2011. aug. 1. 10:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, rájöttem, hogy buta dolgot csináltam a 20 éves fejemmel.


Még egy olyan kérdésem lenne, hogyha emiatt lecsökkent a vércukrom, az okozhatja azt, hogy állandóan szomjas vagyok? Éjszaka is óránként keltem fel inni, mert olyan száraz volt a szám, mint egy sivatag.

2011. aug. 1. 10:34
 12/13 Smartguy86 ***** válasza:
Igen, az attól van!
2011. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A reggelit kihagyni a legnagyobb ostobaság, amit ilyenkor elkövetnek!
2011. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!