Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit egyek ahhoz hogy 5...

Mennyit egyek ahhoz hogy 5 kilót hízak?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok de csak 34 kiló (tudom beteges). Ahhoz, hogy rendes legyen a BMI-m híznom kéne minimum 4-5 kilót. Nem vagyok anorexiás. Nem gondolom azt hogy kövér volnék. Úgy gondolom sovány vagyok nagyon is. Tehát a kérdésem az, hogy mennnyi kcal-t éget el a testem, és hogy akkor mennyit fogyassak.
2011. aug. 9. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne mozogj és sokat egyél amikor meg híztál akkor abbahagyod ennyi
2011. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogyis topikban volt egy csaj (kórosan sovány BMI-vel, nuku havival), neki azt mondtuk, h egyen-egyen-egyen, és amíg nem jött meg neki min. 2x normálisan, semmit ne mozogjon, csak utána kezdje.


Szerintem te is kajálj jó sokat, és mikor már feljött 3-4 kiló, folytasd a sok kaját, és kezdj mozogni mellette.

2011. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha, reggel edzenék, tehát felülés fekvőtámasz, azután úgyse szoktam mozogni, és eszek eszek. Az megoldás?
2011. aug. 9. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
+6-8000kalória=1 kg Azaz, ha a napi igényed 2000 kalória és 3000-et fogyasztasz egy hétig, akkor 1 kilót hízol hetente. Ez átlegos felnőtt ember, átlagos anyagcserélyével. Te viszont gyerek vagy, ettől független szerintem 3000 kalóra felett is ehetsz, de ne legyél rosszul. Változatosan kalóriadús dolgokat egyél, ne 10 tábla csokit!
2011. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!