Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az nem lakok jól?

Miért van az nem lakok jól?

Figyelt kérdés
Szóval hiába eszek nem lakok jól, egy idő után nem tudok többet enni mert már nem kívánom a kaját de még is korog a gyomrom
2011. aug. 11. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan a kérdésed, de mindenesetre a gyomor koroghat ideg alapon is. Nem valami idegbetegségre gondolok, csak olyanra pl.: Ülök egy értekezleten és egyszer csak eszembe jut, milyen ciki lenne, ha most korogna. Ez az a pillanat amikor egy hatalmasat kordul. Még szerencse, hogy egyéb testi megnyilvánulásokkal nem szokott előfordulni.
2011. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyabbra fordítva: hogy érted azt, hogy még nem laktál jól, de már nem kívánod.
2011. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Mármint arra, hogy miért van. Néhány hete én is hasonló helyzetben vagyok. Eszek, egy bizonyos mennyiség után már nem esik jól, viszont kb. 10-15 perc múlva már ismét éhes vagyok.:(
2011. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet komoly betegség is!Menj el a háziorvoshoz,leveszi a vért,hogy nem vagy-e cukros,meg talán elküld neurológiára.
2011. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Akkor vagy tényleg éhes, ha éhséget is érzel, nemcsak a gyomrod korog.

Egyébként a korgás lehet csak szimpla gyomor- vagy bélmozgás is, nem erről van szó? (Bár addig azért eltelik egy kis idő.)


Ha olyan ételeket eszel, amelyek nem laktatnak (pl. finomított lisztet, cukrot tartalmaznak), akkor gyorsan meg fogsz éhezni evés után, mert ezek gyorsabban áthaladnak az emésztőcsatornán, ill. fals éhség-jelzéseket adnak az éhségközpontnak. Egyél pl. élelmi rostban gazdag ételeket, ezek jobban tömítenek és nem mellesleg egészségesebbek is!

2011. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. aug. 14. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!