Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyire allergiás lennék...

Ennyire allergiás lennék egyéb tejtermékre?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy ha pl kávét iszom akkor rögtön megjelennek rajtam pattanások. Kávénál még elmegy ahogy kinézek... Egy jó hétig legalább nem is ittam, és tényleg szép lett a bőröm. Legutóbb pedig gondoltam egyet, kíváncsi vagyok mi lesz ha valamilyen joghurtot eszem. Na szépen néztem ki: egy danone densiát megettem és másnap az arcom egyik oldalán megjelentek ilyen nagyon durva pattanások, ilyen még nem is volt:S De pl ha actimelt iszom attól meg nem történik semmi, meg hát ha sajtot tejfölt stb eszek, akkor sem.Úgy hogy nem tudom miért van ez. Várom a véleményeteket!
2011. aug. 13. 17:23
 1/2 A kérdező kommentje:

21L

felháborító hogy még vannak rajtam:S:@

2011. aug. 13. 17:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem bírod a tejet. Ennyi.

A sajtok már egy másik kategória, az érlelés során lebomlik bennük a tejcukor (minél hosszabb ideig érlelik, annál jobban).

2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!