Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kakaó alakíthat ki függőséget?

Kakaó alakíthat ki függőséget?

Figyelt kérdés

tudom tudom,hülye kérdés,mert nagyjából bármire rálehet szokni,de leírom a kis sztorimat:D :


szóval a szüleim aztmondták,hogy kb 4 éves koromban kezdtem el kakaózni:D én kb 7 éves koromtól emlékszem rá,hogy minden reggel megiszok 1 bögre kakaót,és ez a mai napig is így van,más nincs aki így van vele?:D


nem azt mondom,hogy most olyan függő vagyok,hogy ölni tudnék érte,de azért szeretem:D


2011. aug. 14. 11:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ja most 16 éves vagyok:D
2011. aug. 14. 11:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden jónak lehet függőjévé válni. : D

De biztos előfordult már, hogy voltál táborban, vagy valami, és nem kaphattál kakaót. De nem hiszem. Én több éve minden reggel maceszt eszek, volt egy hét amikor nem kaphattam, de fel se tűnt, pedig imádom, és hozzá szoktam.:)

2011. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én napi 1-2 liter kakaót iszok.
2011. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én pl kakaómániás vagyok. Nagyon finom és tápláló ital.

Minden nap iszom,leginkább reggelire. Néha délben is!

35/F

2011. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is minden nap ittam de aztán kiderült hogy allergiás vagyok rá, ezért felhagytam vele 1-2 hónapig de aztán nem bírtam tovább és mai napig ugyanúgy megiszom reggel étkezés után :D

16/L

2011. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
olyan finom:D imádom!:p
2011. aug. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!