Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontás (konkrétan...

Tíííbor kérdése:

Gyomorrontás (konkrétan "megcsömölés") után mennyi ideig kell kekszen, sós krumplin élni?

Figyelt kérdés
általában 1 nap nem?
2011. aug. 16. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg úgy nem érzed, hogy már okés a gyomrod. amúgy mi a fene az a megcsömölés?
2011. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez egy általam is elég érdekesnek tartott szó, mifelénk így mondják azt, ha elrontottad a gyomrod és kijött aminek kikell. de azért kösz ;) :)
2011. aug. 16. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a gyógyszertárban Smecta port. Vízben, vagy gyümölcslében kell elkeverni, és ha gyomrodra kell, evés közben kell megenni (ha nem bírsz enni, akkor egy hari kenyérrel kell leöblíteni, h ne a torkodon képezzen védőréteget). Ez tuti segít, én ezt szoktam inni. Nagy kiszerelésben vettem, nem volt annyira drága, de sokáig elég és jó, ha van otthon legközelebb mihez nyúlni. Pirítós a legjobb ilyenkor, az diétás. Akkor egyél rendes kaját, ha már kívánni fogod. Akár 1 nap után is:) Csak ne kidúrranásig :)
2011. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
felénk ezt cifrafosásnak hívják... :D
2011. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!