Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sós kekszből (akár ledarálva...

Sós kekszből (akár ledarálva is) mit tudnék készíteni?

Figyelt kérdés
Van itthon pár zacskó sós keksz, lehet belőle csinálni valamit? Úgy mint mondjuk édességet a darált háztartási kekszből...
2011. márc. 18. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Panírnak használd el.
2011. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én valamikor a Party Krékerből csináltam falatkákat.krémsajtból, vagy vajkrémből tettem rá egy kiskanállal, aztán egyikre egy fél aszaltszilvát, másikra egy negyed dióbelet tettem.

ha vendégeknek kínáltam, pillanatok alatt elfogyott.

ma már sokféle sós keksz és krémsajt is van,így most is el lehet készíteni.

Afféle mini szendvicsalapnak jól jöhet.

2011. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy, ahogy gondolod, ledarálva, krémsajttal,tejföllel,fűszerekkel összedolgozva, mint a kekszgolyót, reszelt sajtba, vagy szezémmagva forgatni.

ez nem repecept, csak tipp:))

2011. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sajt-fondübe belemártogatva isteni!
2011. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Egyszer gy főzősműsorban láttam, hogy a csirkefalatkákat panírozott vele a nő. Tejben beáztatta a csirkemellet, aztán az összetört sóskekszbe forgatta, és sütőben megsütötte. Guszta volt. :)
2011. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!