Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől csíp kifelé jobban?

Mitől csíp kifelé jobban?

Figyelt kérdés
Az hogy lehet hogy ettem erős paprikát (nem magában) és alig csípte a számat. Eltelt kb 1 óra és percenként 10et szellentettem de olyan volt mintha tüzet fingottam volna. Egy fél napra rá leültem trónolni és mintha tüzes sünt kakkantottam volna olyan érzés volt. Normális ez?
2011. aug. 22. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert ott vékonyabb és érzékenyebb a bőr, mint a szánkban, így kifelé jobban csíp, mint befelé. Ezért mondják, hogy az erős paprika kétszer csíp. :-DDDD


Persze akinek van egy kis aranyere, vagy végbélrepedése annak is jobban csíp kifelé. :-)

2011. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni..:D Amúgy igen, én is arra tippelek, hogy ott vékonyabb a bőr.
2011. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és ez neked a kajákhoz tartozó kérdés?
2011. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért? A paprika az nem kaja?
2011. aug. 22. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Németországba vittünk ki, német ismerősöknek, Mondtuk neki, hogy Doppelgenuss, azaz dupla élvezet, először megevéskor, utána meg majd a vécén.
2011. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!