Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tul sok sot eszek? (Kérdésed...

Tul sok sot eszek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

a csaladom mindent so nelkul eszik...raknak szaritott zoldsegeket az etelekbe mint pl a petrezsejem..meg ehez hasonlok,de sot egyaltalan..de ha megis akkor nagyon-nagyon keveset..en viszont keptelen vagyok ugy megenni,ezett mindent agyonsozok,hogy legyen ize..mert csak igy esik jol..pl egy tenyer meretu szelet hust mind a ket felen egy csipetnyi soval megsozok..vagy ha levest eszek akkor egy tanyer levesbe kb 3 nagy csipet sot teszek..ez annyi mintha egy kiskanal vege tele lenne soval..egyszeruen igy esik jol..anyamek haragszanak is,mert hogy nem egezseges a tulzott sozas..de ha nem sozom meg ezeket az eteleket akkor nem tudom megenni,mert ugy erzem hogy vattat ragok(nincs ize..so nelkul)..

egyebkent inkabb gyumolcs parti vagyok,vagy joghurt..meg muzli,de ha valami leves,vagy hus fele kerul az asztalra,biztos hogy nagyon megsozom.:s

szoval tenyleg karos a so olyan mertekben ahogy en fogyasztom?


2011. aug. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogyis! Sőt,. a sóra is szükség van, a TELJES nélkülözés sem egészséges!
2011. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek abban igaza van, hogy kell a só, de olyan mennyiségben, ahogy te fogyasztod már káros. Lerakódik az érfalakban. A fele is bőven elég lenne neked.
2011. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amugy 16/l vagyok..:|
2011. aug. 24. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!