Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? :/ (Kérdésed túl...

Mit tegyek? :/ (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szóval a baj az, hogy a nyelvemen kb. 1éve időközönként begyulladnak az ízlelőbimbók... Egy ideig napraforgóztam, azt hittem, hogy attól van, mivel eléggé sós. Manapság abbahagytam a napraforgózást és kevesebb sós ételt fogyasztok, de a baj továbbra is folytatódik..Hol a nyelvem hegyén, hol pedig az oldalán jelenik meg egy piros terület, ahol bevannak gyulladva az ízlelőbimbók. Előre is köszönöm a segítséget! 19/F
2011. aug. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami műsz@r miatt lesz. Vagy csak érzékeny lettél valamire.


Műsz@rként gondolok energiaital, gumicukor, kóla egyéb.

(nem mondtam hogy fogyasztod őket, csak esetleges ok)

2011. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ritkán kólázok...és olvastam valami nyelvrákról is...csak annak nem tudom, hogy mi a tünetei :S vagy esetleg attól is lehet, hogy sokáig fentvagyok minden éjszaka?
2011. aug. 27. 02:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez tényleg egy só-probléma!

Ezt CSAK a következö homöopátikus orvossággal fogod tudni megoldani:

"Natrium chlorid D 12" (Nátrium muriaticum-nak is nevezik)


Úgy tudom, M.o.-on is mindenhol kapható gyógyszertárakban, ill. megrendelhetö. Kb. 5-10 EURO egy üveg, 10 gramm, benne kb. 1000 gombostüfejnyi golyócskákkal.

Ebböl vegyél be minden nap 1x5 öt. (a legjobb reggel, mert eléggé felfrissít, este esetleg nem tudnál elaludni töle.) Az elsö napokban lesz egy átmeneti rosszabodás, ami mutatja, hogy a szer hat, tehát ez kívánatos! Utána egyre jobb lesz minden, nemcsak testileg, hanem lelkileg, szellemileg is. (Frissíti az agyat, elmúlik töle a depresszió, söt kikerülünk általa pld. a magámyosságból..., de még más nagyon sok jó hatása van, sok betegség eltünik töle. Pld. Cukorbaj...)


Az egyetlen kellemetlen, hogy a babkávéról le kell mondanunk, mert az erösen lecsökkenti ill. meg is szüntetheti a hatást.

Addig szedd, amíg szükséges és még egy kicsit tovább...

(Akár hónapokig, évekig).


Minden jót!!

2011. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!