Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lesz tőle? (Kérdésed...

Mi bajom lesz tőle? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ma a nagymamám valószínűleg romlott tojásból csinált nekem nokedlit. Nem vette észre, hogy romlott lett volna azt mondta nem is látta a sárágáján hogy lenne valami baja, és szaga se volt rossz. Szegény összekeverte a dobozt...Az lenne a kérdésem, hogy lesz bajom hogy ha ettem fél tányérral az ételből?3-4körül ettem, eddig semmi bajom.
2011. jún. 30. 18:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, hogy az ételnek se volt különös íze.....
2011. jún. 30. 18:56
 2/11 anonim ***** válasza:
hasmas lesz.
2011. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor megeshet, hogy nem volt romlott a tojás - az ugyanis mindenképp rossz szagú és ízű. De legtöbbször látszik is rajta, és gondolom a nagyid gyakorlottnak számít a konyhában.

Ha ezek ellenére tényleg romlott volt, akkor tényleg hasmenés vagy hányás valószínű. De mivel főtt étel készült belőle, és nem is biztos, hogy tényleg romlott volt, szerintem kicsi a gyomorrontás esélye.

2011. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha a nagymamád nem látta, hogy romlott a tojás és szaga sem volt, akkor nem volt romlott...a lejárati dátum a tojáson meg nem azt jelenti, hogy akkor megromlik, csak azt, hogy addig vállalnak rá garanciát...a tojás egyébként kb fél évig eláll a hűtőben
2011. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a nagymamámnak mindennap van dolga tojással, úgyhogy csak észrevette volna :/ hűvös helyen volt a tojás... köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 30. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miből gondolod hogy rossz volt a tojás, ha nem volt semmilyen erre utaló jel. De max egy kis hányás, hasmenés lehet, igyál sokat.
2011. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
onnan hogy kb 1-2 hónapja ott van a dobozban:) nem tudom, hogy megromlott-e...
2011. jún. 30. 21:00
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szerencsére eddig hasfájáson kívül semmi nem volt.
2011. júl. 1. 12:02
 9/11 anonim válasza:
Szalmonella is lehet sztem tőle.
2011. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a tömény alkohol írtja a baktériumokat, (ha ihatsz) :)
2011. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!