Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány nap alatt kerülsz kórházb...

Hány nap alatt kerülsz kórházba, ha nem eszel?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, nem kell rögtön elítélni. :)
2011. aug. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha végig nem eszel/iszol semmit akkor elég kb 1 hét is. Ha anorexiára adnád a fejed, akkor meg amíg a súlyod 20-25%-t leadnád, vagy amíg a szüleid be nem cipelnének egy pszichiátriára
2011. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor valaki észreveszi, hogy rosszul vagy és bevisz a kórházba.

De lehet, hogy addigra meghaltál és már nem is kórházba visznek.

2011. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nincs igaza, hiszen ha nem iszol, akkor nem bírod ki 1 hétig. Max 3 nap. De ha iszol és nem eszel, sztem 2 hétig bírod
2011. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szerintem ez ezért leginkább attól függ h mennyi zsír van az emberen... elvégre is h ha nincs rajtad semmi plusz akkor jó ha 1 hét de h ha van rajtad vagy 50 kiló plusz akkor akár 3-4 hétig is kibírhatod de még attól is függ h milyen körülmények között pl h ha nagyon meleg vagy nagyon hideg van akkor több energiára van szükséged és a mozgás mértékétől is függ...

am víz nélkül általában olyan 3-4 nap amit ki bír az ember

2011. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

01:21-es vagyok

érdekesség képen csak h tudd az egy is zsír és a végszükségletben abból is szerezhet egy kevéske energiát az ember úgyh az éhezés néhanapján butíthat is

2011. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AGY*
2011. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!