Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bulémia betegségnek mennyi...

A bulémia betegségnek mennyi idő kell hogy az ember kórházba kerüljön illetve meghaljon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
ugye nem vagy az??:O
2010. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A bulimia az nem koros fogyas,tehet miert halna meg? Komoly tovabbi lelki zavarok esten elkepzelheto,h odaig jut beutaljak,vagy bemegy magatol. Nem feltetlen kell korhaz,eleg egy jo pszichodoki is. Amugy olyan csaladoknal fordul elo ahol az anyuka hordta,ill hordja a nadragot.
2010. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha a kórházba kerülést úgy érted, hogy tartósan, több hétig tartó kezelésben kell részesíteni az szerintem 1-2év. Tehát hosszabb, mint az anorexia, amivel már pár hónap alatt kórházba lehet kerülni. De ahhoz, hogy folyamatosan visszajárjon gyomortükrözésre, és nyelőcső kezelésre, mert szétmarta a gyomorsav, az már pár hónap alatt lehet. NEM ÉRI MEG.
2010. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
NEM ÉN VAGYOK A BULÉMIÁS!!! hanem a testvérem
2010. márc. 24. 17:42
 5/18 anonim válasza:

A bulímiával szerintem nem érhetsz el akkora károkat, mint pl. az anorexiával. De fontos szempont ennek a kérdésnek az eldöntéséhez tudni, hogy milyen testsúlycsökkentő módszert használ az illető.

De mivel kapcsolatosan kérdezed?Úgy gondolod, hogy Te vagy az?(Miből gondolod?)Vagy valaki ismerősöd miatt kérded?

2010. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Jaa értem. De miért, mit csinál a testvéred?
2010. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hánytatja magát minden nap.
2010. márc. 24. 17:53
 8/18 anonim válasza:
Ez így igazából nem elég ahhoz. hogy meglehessen mondani, hogy anorexiáról vagy bulímiáról van-e szó. Ez mindkettőnél megjelenhet. Kicsit bővebben eltudod magyarázni? Pl. milyenek az étkezési szokásai? Hogy eszik? Csak ezt az egy formáját használja a purgálásnak?
2010. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

sokat eszik és ilyenkor legtöbbször este meghánytatja magát. :/

L/19

2010. márc. 24. 18:05
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól tudom csak a bulimiások hánytatják magukat, mert nekik van mit kihányni (előtte tele eszik magukat). Az anorexiások biztosan nem, mert az anorexia eleve az étvágy elvesztését jelenti, tehát nincs mit kihányni, nem esznek semmit (testközelből tudom, kigyógyult anorexiás vagyok). Rángasd el pszichológushoz, mert ez egy nagyon komoly betegség.
2010. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!