Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? Van...

Hogyan tudnék hízni? Van valami gyógyszer rá?

Figyelt kérdés

Szeretnék hízni mert 50 kg vagyok és 182 cm magas. Hogyan tudnám ezt tenni? mit étkezzek? illetve ha van rá valami gyógyszer akkor melyik az?

Köszönöm előre is a válaszokat!

17/F


2011. aug. 29. 16:04
 1/6 anonim válasza:
Ha ennyire durva akkor mindenképp étrendkiégészítőkkel próbálkozz.(Scitec Nutrition)Ezenkívűl pedig csupa jó minőségű szénhidrátot kell bevinned de ne feledkezz meg a fehérjékről sem.Keress rá az interneten egy testépítő étkezésre!Bodybuilder.hu
2011. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 31. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
én is hízni akarok mert 30kiló vagyok és 12 éves (azaz 7.-es)
2011. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen problémáim a Te korodban..Multivitamin tablettát szedtem, valamint naponta két gerezd fokhagymát kis daraboknan vizzel lenyeltem. Kb. fél évig fokhagymáztam és közben farkasétvágyat csinált.

Ha vizzel lenyeled, nem bökized egész nap és a szád sem fog bűzleni. Nekem igy csúszott fel hat-hét kiló :)


26/L

2011. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én 170 centi vagyok, 40 kiló. engem nem zavar. nem baj az, sok fiú a vékony lányokat szereti, és sok lány sem a kigyúrt izompacsirtákra bukik :D semmiképpen se kocogj, az vékonyít, inkább rövid, aránylag nagy megterheléssel eddz az izmaidon, persze bemelegítés után, fokozatosan. és a megfelelő táplálkozás. zsírt ne egyél, attól csak ronda leszel. egyél sok fehérjét, jó szénhidrátokat (teljes kenyér pl) és gyümölcsöt, zöldséget mérték nélkül. (csak ne sok negatív kalóriát. hanem pl banánt, az egy energiabomba :))

inni is csak vizet igyál, meg esetleg jutalomként gyümölcslét. ha íztelen a víz, csöpögtess bele pár cseppet, de ne sokat.

2011. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van gyógyszer, de a neve nem jut eszembe, de olyan bödönbe árulják és fehér vagy sárga, állítólag kenyérrel fogyasztják, várj csak hogy is hívják...?
2011. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!