Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tejallergiások szedhetnek...

Tejallergiások szedhetnek valamilyen probiotikumot?

Figyelt kérdés
Tejcukor és tejfehérje érzékeny vagyok. Erős antibiotikumot kell szednem és kellene valami mellé, ami segít, hogy ne menjen tropára az amúgy is silány bélflórám. Én csak a Normaflore-t ismerem, de az nem jó, mert lactobaci van benne. Tud valaki olyat, amiben semmi lacto-... nincs???
2011. aug. 30. 21:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Nem tudok sajnos, de kérdezhetek valamit? Én most tejérzékeny vagyok vagy mi? mert ha iszok tejet vagy eszek amiben tej van, megy a hasam napokig, most is így vagyok. :/
2011. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát nagyon valószínű, mert nálam is ez volt, időnként extrákkal :)

Az a baj, h amíg nem figyeled tudatosan, nem is sejted, hogy mennyi minden tartalmaz tej származékot! (Pl péksütik, kenyér, kekszek)

Érdemes kivizsgáltatni, mert ha folyamatosan irritálod vele a szervezeted, akkor más bajod is lehet! Háziorvossal kezdd! ... :)

2011. aug. 30. 21:59
 3/13 anonim válasza:
Rendben köszi :) Te is legyél jól :D
2011. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lin71 ***** válasza:
Háziorvosodat kérdezted? Ő mit mondott erre, mit szedj?
2011. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Normaflore szuszpenzió, vény nélkül kapható
2011. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra elbizonytalanodtam,pedig nem csak Earl Mindell(orvos)gyógyít tejallergiát probiotikumokkal.Állítása(és tapasztalata)szerint ezzel akár meg is gyógyítható a tejérzékenység.A 2.válaszoló tényleg tejérzékeny lesz.
2011. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A normaflore-ban sajnos nincs túl sok minden...FLP-s probiotikum és a Dr.Chen-es hasznosabbak.
2011. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam, hogy a normaflore-ban van lactobacillus és azt nem lehet. Nem biztos, hogy jók az infóim, ezért kérdeztem. Tehát 100%, hogy lehet??????????
2011. okt. 5. 10:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem jártam utána nem merném biztosra mondani.
2011. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Laktóz intoleranciánál egészen bizonyosan lehet fogyasztani a probiotikumokat,a neten is utánanézhetsz és személyesen is bizonyíthatom,de a tejallergiához egy kis türelmet kérek.
2011. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!