Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 10-15 kg-ot szeretnék hízni....

10-15 kg-ot szeretnék hízni. Ötletek hogy hogyan? Köszi!

Figyelt kérdés
173 cm és 50 kg vagyok. 1 és 3 éves gyerekeim vannak. Előttük 58 kg voltam és úgy is nagyon vékony.
2011. szept. 2. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én meg 176 és 56, de szülni nem fogok soha. Nekem is 15 kiló kéne, de a csoki, kenyér, hamburger, sütemény, stb, mint "nagyon hizlal" bilogú étkek abszolút semmit sem érnek.
2011. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is hízni szeretnék, 161 cm és 43 kg,egy 13 éves gyerekem van,előtte 48kg voltam az már egész tűrhető.Háromszori étkezés csak néha hagyom ki a vacsorát,de nem teljes egészében,mert azért valami kis salit és füstölt szalonnát szoktam azért enni mindig este.Nem lehet hogy sokat idegeskedsz valami miatt,rendesen eszel?
2011. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kenyér csoki pizza pőrkölt rántott hús sültkrumpli tojás virsli ilyeneket eszek.
2011. szept. 2. 14:57
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy dacos 3 évessel és egy anyàs kicsivel vagyok itthon este 7- ig egyedül. 5. Emelet napi 2* megyünk le a kicsit kézbe viszem visszafele az is jön amit vettünk. Játszón rohangálok utánuk. Etetés közben eszek napi 3* .

A nagy most kezdi az ovit ettől félek, most vettünk hàzat kezdjük felújítani csak szűk a költségvetés.

A férjem h-p-ig dolgozik reggel 6- kor megy 7- kor jön. Hétvègén a házon dolgozik mert tavasszal költözünk. 50 km rek arrébb mint ahol most lakunk.

Persze van min idegeskednem, a gyerekekkel is nehéz egyedül, de emiatt fogyhatok? Fél év alatt 10 kg minusz.

Jövőhéten menni akarok vérvételre.

2011. szept. 2. 15:05
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,én is minden ehhez hasonlót ami hízlal,de keveset alszom lehet hogy ez a baj?Hétközben 5 órát,igaz hétvégén megpróbálom bepótolni,viszont akkor meg kevesebbet eszem mert ott a sok házimunka és addig nem tudok enni míg el nem végzem.Ha megebédelek hétvégén akkor rögtön elálmosodom és nincs kedvem semmilyen munkához.Ezért inkább elvégzem a dolgom kb.3 körül eszem először és utána ledölök egy két órára.
2011. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 6-kor kelek a férjem is.5-re érek haza,ott a főzés mosás stb,gyerekkel tanulás,a férjem 9-ig dolgozik fél 10-re ér haza és utnána vacsora,tévézés,beszélgetés kb. 12-1 mire ágyba kerülünk.Baromi fáradt vagyok addigra,de napközben nem érzek fáradtságot.
2011. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2.3. és 4. is én voltam.
2011. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te is túlmozgod a bevitt ételt.Lehet többet kéne ennünk.
2011. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább kevesebbet idegeskedni.


Jut eszembe, amikor naponta benyeltem 1-2 fokhagymát nyersen, megugrott 57-ről 60-ra, pedig semmi extra más nem történt. Büdösnek büdös, de péntek, v szombat este simán bevállalható.

2011. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kiszámolod a napi kalóriaigényed.

Rápakolsz napi 500 kalóriát.

Elkezdesz sportolni,hogy a többlet lehetőleg izomban-formában-jöjjön fel.

Egy hónap múlva,mikor már megszoktad,hogy 3 óránként eszel,rápakolsz a meglévőre még 500 kalóriát.

Aztán már csak be kell tartani az étrendet és edzeni kell.

Ha nem vagy elégedett egy hónap múlva még 500 kal.

De ha az 1200őt vesszük alapnak és rápakolsz plusz 1500at,annak elégnek kell lennie.

Csak hát gyerek mellett,étrendet betartani,időre enni,edzeni,sokan ilyenkor kifogást találnak inkább.

De akkor is ez a módja.

2011. szept. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!